Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Nagyon beteges, ha egy 32...

Nagyon beteges, ha egy 32 éves srácnak megtetszik egy 14 éves lány?

Figyelt kérdés

Nincsenek (pedofil) vagy másfajta hajlamaim, de talán lelki összehangolódást éreztem, tudom, hogy ez abszurd, de nehezen tudom elfelejteni.

Úgy érzem képes lennék rá várni, amíg ő korban, jellemben fejlődik, éreztem egyfajta harmóniát, kölcsönös szimpátiát.

Tudom, hogy el kéne, hogy felejtsem v.hogy, mert nem normális dolog de ilyenkor mi a megoldás?


2020. nov. 28. 18:20
1 2
 1/15 anonim válasza:
Remélem most kamu a kérdés. Milyen lelki összhangot érezhetsz egy 14 éves KISLÁNNYAL? De most komolyan...
2020. nov. 28. 18:28
 2/15 anonim válasza:

Igen full beteg vagy fejben.

Ő csak egy 14 éved kislány és semmit nen tud a világ működéséről és az emberekről, hogy valójában milyenek. Érzelmileg és személyiségben is folyamatosan változik egy 14 éves kislány.

Neked az a bajod, hogy nem tudod elfogadni a korodat fejben, és vagy nagyon szerencsétlen vagy a korodbeli nőknél vagy kimaradt a tini kori szerelem nálad és ezért akarsz 14 éves kislányt, hogy kihasználd és kiéld a nem létező tini szerelmedet.

Keressél 18-22 éves csajt vagy az felettieket, azokból is sok gyerekes, tini lelkű és gondolkodású csaj van, de ne 14 évesekre utazzál, mert full beteg vagy. Pszichológust keressél fel, ha magadtól nem fogod föl agyilag mi a problémád. Egy 14 éves kislány sosem lesz a párod, de még 18-22 évesek is megijednek a nagy korkülönbségtöl.

2020. nov. 28. 18:32
 3/15 anonim válasza:

Barátkozzatok, ismerjétek meg egymást emberileg, aztán majd alakul.

4-5 év múlva elkezdhetsz neki udvarolni.

2020. nov. 28. 18:52
 4/15 anonim válasza:

Nem beteges.

A mai 14 éves lányok többsége már így is kinéz 18 nak.

Egy normális lány személyisége 14 évesen meg megfelelhet egy 18 éves fiúéval is. Jó persze kevesebbet tudd de van olyan intelligencia szinten.

És nem szerelmes lettél bele, hanem csak megtetszett. Azzal nincs semmi baj.

Az biztos, hogy a személyisége rengeteget fog változni még.

Tehát röviden nem vagy beteg és sok hozzád hasonló ember él a földön.

Viszont sokkan nem túl intelligensek és nem is képesek átérezni, átlátni a dolgokat és csak ahhoz ragaszkodnak amikben ők hisznek.

23/F

2020. nov. 28. 19:29
 5/15 anonim válasza:
32 éves SRÁC?
2020. nov. 28. 19:29
 6/15 anonim válasza:

'Nincsenek (pedofil) vagy másfajta hajlamaim'


Rossz hirem van: de.

2020. nov. 28. 19:34
 7/15 anonim válasza:
Ott van a dolog elbcva hogy egy 32 éves FÉRFI srácnak titulálja magát.
2020. nov. 28. 19:36
 8/15 anonim válasza:
6-nak rossz hírem van: halvány fogalmad nincs a pedofília jelentéséről.
2020. nov. 28. 19:37
 9/15 anonim válasza:
Inkább próbálj meg korban hozzád illőekkel ismerkedni!
2020. nov. 28. 21:25
 10/15 anonim válasza:

"Úgy érzem képes lennék rá várni, amíg ő korban, jellemben fejlődik"


Épp ez az. Korban és jellemben fejlődnie kell. Ő most kezdi a 9.osztályt te meg már minimum 10 éve dolgozol


"Nincsenek (pedofil) vagy másfajta hajlamaim"


Rossz hírem van: De van

2020. nov. 28. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!