Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Csak én tapasztalom, hogy a...

Csak én tapasztalom, hogy a társkereső appokon a pasik már olyanok mint a nők?

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem, hogy elvárják hogy te kezdeményezz, ha ez megvan akkor azt is, hogy te tartsd fent a beszélgetést.. Stb

Miert van ez? Miért ilyen nagyképűek?


2020. dec. 16. 14:08
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
Talán elegük van abból, hogy próbálkoznak, aztán leugatja őket az, aki egy hellónál nem tud többet önállóan írni.
2020. dec. 16. 14:11
 2/26 A kérdező kommentje:

Szomorú.

En csak annyit latok, hogy tök átlag pasik el vannak maguktol szallva.

2020. dec. 16. 14:28
 3/26 anonim válasza:
Szerintem az ilyesmi a férfi és a női oldalra is igaz. Mindkét nemben vannak, akik mindent is elvárnak, de cserébe nem adnak semmit.
2020. dec. 16. 14:57
 4/26 anonim válasza:
10ből kb 1 nő válaszol, az is eltűnik napokon belül. Fenntartom én a beszélgetést, de azért reális igény volna hogy a nő legalább részt vegyen benne...
2020. dec. 16. 15:58
 5/26 anonim válasza:
Szóval azért nyafogsz, mert nem a férfiak kezdeményeznek, meg nem ők tartják fenn a beszélgetést, hanem neked kell. Akkor most ki is várja el kitől a dolgokat? Nekem úgy tűnik, te is ugyanúgy elvárnád tőlük, mint ők tőled. A 21. században vagyunk, nem a középkorban, ahol a férfinak apukánál kell kérvényeznie a nő kezét. Ma már bárki bárkivel összejöhet szabadon, és mindenki egyenlő (elvileg), tehát teljesen evidens, hogy bárki kezdeményezhet, aki szeretne. Nem kötelező a férfinak kezdeményeznie. Ha valaki tetszik neked, ráírsz, ha meg valakinek te tetszel, akkor ő ír rád, ennyire egyszerű.
2020. dec. 16. 17:02
 6/26 anonim válasza:
Egyenlőség van. Ez a "férfinak kell kezdeményezni" dolog 200 éve megállta a helyét, ma már nem.
2020. dec. 16. 18:28
 7/26 anonim válasza:
ne trollkodj kérdező a legtöbb férfi nem várja el.tipikus trollkoment a 2 es válasz amit irtál.
2020. dec. 16. 19:22
 8/26 anonim válasza:
Feminizmus van tesó, egyenlőek vagyunk, férfi=nő, nő=férfi mit nem értesz? Már nincsenek nemi szerepek.
2020. dec. 16. 21:59
 9/26 anonim válasza:
Jó várakozást nekik.Sosem tepernék egyiknél sem.Biztos nem fogok egy palinak udvarolni🙄😌
2020. dec. 16. 22:50
 10/26 anonim válasza:

A szomorú az, hogy sokan nem társat, hanem személyes bohócot keresnek, aki "szórakoztatja" őket.

Egy kapcsolat a kölcsönösségen alapul. Amelyik nőnek megterhelő az, hogy két mondatot magától lepötyögjön, az alkalmatlan párkapcsolatra.

2020. dec. 16. 22:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!