Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hol kell ismerkedni?

Hol kell ismerkedni?

Figyelt kérdés

Rövid leszek. Se iskolás koromban, se most egyetemen nem jött össze az ismerkedés, nem igazán voltak az ősökön kívül szociális kapcsolataim.


Emiatt nagyon magányos vagyok, és igazából meg vagyok lőve, hogy a semmiből honnan varázsoljak baráti kapcsolatot, esetleg párt.


"Járj társaságba", "ismerkedj", írják. Oké, de hol? Ötletem sincs.


Koronavírustól függetlenül nem tudom, hogy merre, hogyan kéne elindulnom! Tehát nem az a bajom, hogy én fél éve pl. nagyon bulizós lettem volna, és hiányzik a közös piálás a haverokkal, hanem hogy SOHA nem volt társaságom, és nem tudom hogyan legyen.


Két dologra tudok gondolni a korona után, az valami táncház meg túrakör lehetne esetleg, de ezek is olyanok, hogy fogalmam sincs hova kéne menni, vagy hol kéne ilyeneket keresni.


Huszonéves srác vagyok.



2021. jan. 3. 16:04
 1/10 anonim válasza:
Bárhol lehet, csak legyél nyitott rá.
2021. jan. 3. 16:08
 2/10 A kérdező kommentje:

#1


Kifejtenéd?

2021. jan. 3. 16:11
 3/10 anonim válasza:
hát ha csaj lennél, már biztosan mindenki a barátod akarna lenni itt.
2021. jan. 3. 16:15
 4/10 anonim válasza:
Tényleg valami közösség lenne a jó neked, ahol nagyjából állandó a közösség. Szerintem a közeli városokban érdeklődj a művelődési házaknál, ott szoktak lenni különböző közösségek (Miskolcon pl. tudok nyelvi kurzusokat, jógásokat, olyan is szokott lenni, hogy világjárók számolnak be az útjaikról, van talán operabarátok köre is), esetleg nézz szét a városok honlapján, hátha van valami ajánlat.
2021. jan. 3. 16:21
 5/10 anonim válasza:
Na, visszaolvasva az első mondatot rájöttem, hogy elkúrtam a szóismétléssel. Szóval ahol nagyjából ugyanazok a tagok jönnek össze rendszeresen.
2021. jan. 3. 16:22
 6/10 anonim válasza:

Pl.facebook csoportok : Túratársak csoport

Ha ismét újraindul az élet, fizess be pl. a Rolitúra szervezésében buszos kirándulásokra. Tökjókat kirándulnak, túráznak.

2021. jan. 3. 16:33
 7/10 anonim válasza:
A hobbijaidat ne egyedül űzd, hanem keress olyan társaságokat, ahol csoportosan lehet. Pl.: ha szeretsz olvasni biztos van valami olvasókör, ha kirándulni akkor egyesület stb. Csatlakozz a hobbijaiddal foglalkozó facebook csoportokhoz. Ezekben a csoportokban meg biztosan hirdetnek rendezvényeket, amikre elmehetsz (persze majd ha a vírushelyzet javul). Remélem érted mire gondolok.
2021. jan. 3. 16:41
 8/10 anonim válasza:
Testvéred vagy barátod van? Mert a legegyszerűbb és legbiztosabb módja a társkeresésnek, ha testvéred vagy barátod ismerősével ismerkedsz. A lányoknál nagyon nagy előny ha leinformálható vagy. Ez neked is ad valamennyi magabiztosságot.
2021. jan. 3. 17:05
 9/10 anonim válasza:
Én is túrázást mondanám, mert én is azokra járok. Rengeteg túracsoport van Facebook-on, ahol szerveznek közös túrázásokat. Például kezdhetnéd azzal, hogy belépsz ilyenekbe. Pilisi-Visegrádi túracsoportba vagyok benne, és mindig kitesznek valami jót, meg aztán ott a Kéktúra csoport is. Ez csak 1 vélemény, én ilyen körben mozgok, de tuti van más hely is ahol lehet ismerkedni.
2021. jan. 3. 17:17
 10/10 anonim válasza:
hát ha táncház akkor biztos táncolsz is akkor menj táncegyüttesbe
2021. jan. 5. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!