Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Valaki szeretne barátkozni?...

Valaki szeretne barátkozni? (mindenkinek visszaírok)

Figyelt kérdés

A kort és nemet elég felszínesnek érzem, szóval itt az érdeklődési köröm:


Legfőbb hobbijaim most az Among us, a zenehallgatás és a sorozatok. Általában tartalmasabb az életem, de a korona ugye beleszólt sajnos.


Szeretek önfejlesztő könyveket olvasni.


Szeretek új embereket megismerni, extroverált vagyok, ezért nagyon megvisel a helyzet, ami most van. (de gondolom ez mindenkire igaz)


Szeretnék elkezdeni hiphop táncolni a korona után.


Szeretek tudományos és technológiáról szóló híreket olvasni.


Mostanában sok jazz összeállítást hallgatok, megnyugtat.



Minden korú és nemű emberrel szívesen barátkozom, mindössze 2 dolog zavar:


Ha valaki 18+ témákat hoz fel, főleg ha hamar.


Ha valaki mocskolódik, gyűlöletbeszédet mond más csoportok ellen, legyen az bárki.



Tehát légyszi politikai szélsőségesek, és netes szexchatelők ne írjanak, azon kívül viszont bárkivel szívesen barátkozom. Sőt, ez is a célom: Jó lenne mondjuk egy harmincassal is beszélgetni, szerintem tök érdekes lehet. Nem, kor nem számít, kommentelj és írok. :)



(Pest megyei fiatal vagyok, ha ez fontos)



2021. jan. 7. 16:45
1 2 3 4 5
 1/48 anonim válasza:
Írj rám:D
2021. jan. 7. 16:45
 2/48 A kérdező kommentje:
Írok :)
2021. jan. 7. 16:46
 3/48 LazyJones válasza:
Írhatsz nekem is, bár nem vagyok napi 24-ben gép előtt.
2021. jan. 7. 16:49
 4/48 A kérdező kommentje:
Én sem, csak most vagyok többet a járvány miatt. Írok :)
2021. jan. 7. 16:51
 5/48 anonim válasza:
Egy dologtól félek. Ha vége a vírusnak és újra megnyílik a világ előtted akkor pápá a netes levelező társaknak, hisz extrovertált vagy...
2021. jan. 7. 17:12
 6/48 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok az a típus, aki elhanyagolja azokat, akik mellette voltak a nehéz időkben. (még, ha csak virtuálisan is)
2021. jan. 7. 17:15
 7/48 anonim válasza:
Ezek nem nehéz idők. Őseink körberöhögnének minket milyen dolgok miatt szenvedünk :) amúgy ha szeretnél írhatsz :) #5
2021. jan. 7. 17:18
 8/48 anonim válasza:
Én szivesen megismernélek, ha rám irsz privátban akkor megadom valamelyik elérhetősegemet, és ott hamarabb válaszolok mint itt ha neked megfelel. (16 éves vagyok)
2021. jan. 7. 17:20
 9/48 A kérdező kommentje:

7# mindenkinek más a nehéz, de minden relatív, persze nem olyan nehéz, mint egy világháború.


Írok mindkettőtöknek. :)

2021. jan. 7. 17:23
 10/48 anonim válasza:

Komoly hobbid van... Az a szar játék.. 🤣🤣

Nekem a sport, testepites a hobbim...


Eléggé feminin gyerekes tudatlan vagy..


Ne így baratkozz!!nem így kel

2021. jan. 7. 17:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!