Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Így felejtsem el a társkeresést?

Így felejtsem el a társkeresést?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, nincsenek barátaim, egyetemen nem járok el sehova, csak tanulok, esetleg sorozatozok/olvasok, mellette gyakornokként dolgozok.


Szimplán jól esne valaki, akinek néha elmondhatnám a bánatom, nem kellene azzal élnem, hogy egyedül fogok meghalni ._.


2021. jan. 16. 19:38
 1/10 anonim válasza:
Ha jól esne valaki, akkor ne felejtsd el, hanem csináld!
2021. jan. 16. 19:41
 2/10 anonim válasza:
Neten is lehet, nem kell ahhoz eljárni. Najó, találkozni néha nem árt.
2021. jan. 16. 19:43
 3/10 anonim válasza:
Egy társ alatt mit értesz? Barátnőt, azaz kapcsolatot? Mert, ha igen, ne úgy keress azzal a céllal, hogy elmond neki állandóan a bántod, az olyan mintha "lelki szemetes" - ként tartanád. Erre jó egy normál haver/barát akiben megbízol, ha ujrankinyitnak a kollik ideje el kezdene kimozdulni, társaságot keresni, ahol jól érzed magad.
2021. jan. 16. 19:46
 4/10 anonim válasza:
Azt kihagytam, hogy neten is lehet, vannak erre különböző oldalak.
2021. jan. 16. 19:47
 5/10 anonim válasza:
Én is voltam ilyen helyzetben kérdező. Bár én már nem vagyok gyakornok, nem bírtam a kettőt egyszerre csinálni, így most csak az egyetemre fókuszálok. Amennyiben az egyetemen nem sikerült barátokat találnod és volt olyan ismerősöd/osztálytársad, akivel nagyon jóban voltatok, mielőtt egyetemista lettél, akkor érdemes felvenni újra a kapcsolatot. Nekem így lettek újra barátaim. Írj neki(k) messengeren és ha lehet ne a "bánatod" elpanaszolására használd az illetőt, mert akkor abból nem lesz semmi, hanem te is érdeklődj iránta, amint lehetséges találkozzatok élőben is egymással.
2021. jan. 16. 20:35
 6/10 Pécs-pécs válasza:

Nem viccnek írom, de innen is lehet ismerkedni.

Én régebben nem egy embert ismertem meg erről az oldalról élőben.

Mondjuk benne van az a buktató az itteni ismerkedésbe, hogy valakivel elbeszélgetsz, szimpatikus lesz, aztán kiderűl 300 KM-re lakik.

De ha szerencséd van belebotlasz olyanba, aki szimpatikus is, és nem is lakik messzire.

Én férfi vagyok ki írom , mielőtt még 20 privátot kapnék. :D

2021. jan. 16. 21:22
 7/10 anonim válasza:
fiú vagy vagy lány?
2021. jan. 16. 22:09
 8/10 anonim válasza:
Barátkozásban benne vagyok, de többet nem szeretnék. 21 vagyok, ha gondolod írj :)
2021. jan. 17. 00:39
 9/10 anonim válasza:

"Így felejtsem el a társkeresést?"

Miért kéne elfelejteni?


"Szimplán jól esne valaki, "

Hát akkor írj rá az emberekre.

2021. jan. 17. 06:56
 10/10 anonim válasza:

Túl fiatal vagy még ahhoz, hogy így elkeseredj! A férjem 20 évesen vesztette el a szüzességét, velem! :)


Legyél nyitott és bátor - merj odamenni akár a metrón egy vadidegenhez is, ha helyesnek találod! ;)

2021. jan. 26. 06:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!