Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hogyan írjak rá valakire...

Hogyan írjak rá valakire instagramon? Írtok jó dumákat?

Figyelt kérdés
Melyik az a szöveg amire teljesen biztos hogy ír vissza?

#beszélgetés #Instagram #milyen ürüggyel
2021. febr. 3. 08:27
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Mikor bekövettem rögtön visszakövetett, csak még nem tudom hogyan írjak rá ezért kérem a segítségeteket!
2021. febr. 3. 08:29
 2/13 anonim válasza:

A képei alapján írj neki valamit. Pl. a hobbijával kapcsolatban.

Vagy, ha felrak egy storyt reagálj rá.

Konkrét fix, jó szöveg nincs. A helyzet a adja ezt mindig. Meg a legfontosabb persze az, hogy a profilod alapján bejöjj neki (elsősorban ezen dől el).

2021. febr. 3. 08:38
 3/13 anonim válasza:
Amit szeretnél hogy meg akarod ismerni nekem ez facebookon bejött!
2021. febr. 3. 09:03
 4/13 A kérdező kommentje:

Az jó szerintetek ha így írok rá?


Szia! Bocsi,hogy csak így rád írok de lenne egy kérdésem.

2021. febr. 3. 09:15
 5/13 anonim válasza:
Bocsit hagyd ki ird meg nem.kertelsz nem jössz az unalmas dumélval szimpi neked meg akarod ismerni
2021. febr. 3. 09:22
 6/13 anonim válasza:
Hát szerintem meg maradjon amit te írtál kérdező mert az felkelti az érdeklődést hogy vajon mit akarnál kérdezni szóval én erre valószínű visszaírnék
2021. febr. 3. 09:32
 7/13 anonim válasza:
"lenne egy kérdésem" Úristen, de pronyó.....
2021. febr. 3. 09:43
 8/13 anonim válasza:
És mi lenne az a kérdés?
2021. febr. 3. 10:00
 9/13 anonim válasza:

Szerintem amúgy tökmindegy, hogy mit írsz neki (nyílván normális, udvarias keretek között). Ha bejössz neki akkor úgyis vissza ír, ha pedig nem akar tőled semmit akkor írhatsz bármilyen frappáns dolgot akkor se válaszol.

Nem rossz amit írtál egyébként. Mondjuk én egyszerűen megkérdezném, hogy van-e kedve beszélgetni. Nem szeretem a felesleges köröket. De ha van valami frankó téma akkor azzal is kezdhetsz. Pl. van valami hobbija amit be tudsz dobni, vagy valami képére tudsz reagálni, ilyesmi.

2021. febr. 3. 10:00
 10/13 anonim válasza:
#9-nek maximálisan igaza van!
2021. febr. 3. 10:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!