Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok valakiről,...

Mit gondolnátok valakiről, akinek Messengeren nem akartok visszaírni valamiért, és így rátok írna Instagramon is hátha ott írtok?

Figyelt kérdés
2020. júl. 2. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Azt, hogy mi a f..sznak ír ott is, ha látja, hogy nem írok neki vissza.
2020. júl. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Csatlakozom az elsőhöz, én is pont ezt gondolnám.
2020. júl. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Ott se írnék vissza.
2020. júl. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatja, hogy direkt nem írtál vissza. Talán illene válaszolni, hogy nem áll szándekodban beszélgetést folytatni a jövőben.
2020. júl. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudja, hogy nem akarsz vele beszélni, talán kommunikálni kellene, írásban vagy szóban. Normális ember felfogja.
2020. júl. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolhatja, hogy meg most is ugy van a Messenger, ahogy par eve, mikor en is tobb ev utan vettem eszre a nem ismeros uzenetet a szurt uzenetek es engedelykeresek kozott. Annak idejen nem volt ertesites rola.

A zaklatas es a leveliras nem osszekeverendo. Amugy magyarazkodni ismeretlennek nem szoktam, viszont zaklatasnak csak onnantol nevezheto, ha legalabb egyszer megirtam, hogy hagyjon beken.

2020. júl. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem volt egy barátnőm, akinek ha kellett valami (többnyire sulis dolog) és én nem írtam vissza 1 órán belül, rögtön nekiállt Instagram-on is üzenetekkel bombázni. Suli miatt ő órákkal hamarabb otthon volt, nekem más elfoglaltságaim is voltak és eléggé nyomasztó volt, hogy így rám szállt..
2020. júl. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem jól csinálja az illető!


Én is ezt csináltam ráírtam instán arra a személyre aki messengeren már régóta nem akart visszaírni..és bingó instán visszaírt,és le se buktam hogy én vagyok akinek messengeren soha nem képes visszaírni..szóval ez bejöhet bárkinek..

2021. febr. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!