Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lányok, ti milyen esetben...

Lányok, ti milyen esetben irtok/írnatok rá egy ismeretlen fiúra facen vagy instán? Illetve milyen egy jó face vagy insta profil amit szívesen megnéztek? Ti hogy, viszonyulnatok hozzá ha valaki interneten keresztül próbálna veletek ismerkedni?

Figyelt kérdés

Én se vagyok az internetes ismerkedés híve, de sajnos nincs sok lehetőségem élőben ismerkedni és szeretnék adni egy esélyt neki. A kérdés meg régóta foglalkoztat, mert ritkán szoktak a lányok fiúkra írni. Esetleg ha nem ismertek egy fiút hogy közeledtek online fele?(mondjuk belajkoljatok a képeit vagy hogy?)

18f


2021. febr. 10. 08:36
1 2
 1/16 anonim válasza:

Soha nem írnék rá egy fiúra, nem én szeretném hordani a nadrágot egy esetlegesen kialakuló kapcsolatban.

Egyébként nincs vele semmi bajom ha valaki a neten próbál megismerni, ez egy modern ismerkedési forma.

A jelenlegi páromat is online ismertem meg, ő írt rám.

2021. febr. 10. 09:13
 2/16 anonim válasza:
Már a kezdeményezés is a nőé legyen? Meg ne dugja a pasit?
2021. febr. 10. 09:34
 3/16 anonim válasza:
Nőnek érzem magam ,sose írnák rá egy fiúra... Amúgy sem szeretek interneten ismerkedni,ha nem találkozunk akkor hamar megunom.
2021. febr. 10. 09:34
 4/16 anonim válasza:
3-as vagyok: és képeit sem szoktam lájkolni, főleg ha ilyen magamutogató, egoista... ha normálisnak tűnik, talán 1 képet belájkolok de nem viszem túlzásba.(és nem azért mert tetszik, hanem magában a kép ami tetszik)
2021. febr. 10. 09:37
 5/16 anonim válasza:
Majd ha a fiú akar, ír vagy jelöl..... Ennyi tartás azért van bennem.... Nem nekem kell kezdeni
2021. febr. 10. 09:58
 6/16 anonim válasza:
Általában csak a könnyűvérű lányok csinálják ezt. Tisztelet a kivételnek. Én soha sem írtam rá fiúra, ahogy azt előttem is leírták, ennyi tartás legyen egy lányban.
2021. febr. 10. 10:18
 7/16 A kérdező kommentje:
Igazatok van, szerintem is a fiú kell kezdeményezzen, de akkor kérdezem másképp. Ha bejön egy csak latasbol ismert fiú, egyáltalán nem próbáljátok felhívni a figyelmét mondjuk online? Ha igen akkor mivel?
2021. febr. 10. 11:55
 8/16 anonim válasza:
Ha nézi az oldalaimat vagy lajkolja a képeim, akkor mondjuk teszek ki egy olyan képet ahol én is rajta vagyok.... Vagy ilyesmi
2021. febr. 10. 12:43
 9/16 anonim válasza:
#2 Mi az hogy már a kezdeményezés is? A szülést leszámítva minden a férfi dolga.
2021. febr. 11. 13:52
 10/16 anonim válasza:
A legtöbb nő beképzelt, elkényeztetett, és felsőbbrendűnek érzi magát a férfiakkal szemben. Azt hiszik magukról hogy ők a "nyeremény".
2021. febr. 11. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!