Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Huszonéves naturista/nudista...

Huszonéves naturista/nudista fiúk, lányok, párok! Lenne kedvetek ismerkedni, barátkozni?

Figyelt kérdés
Mi egy 23 éves naturista pár vagyunk, és sajnos egy barátunk kivételével senki sem hajlandó velünk eljönni naturista strandra. Aki 18-29 év közötti fiú, lány, esetleg pár, és érdekli a naturizmus, írjon nyugodtan, tök jó lenne hasonló embereket megismerni :)

2021. febr. 15. 17:28
 1/6 anonim válasza:

Sziasztok!


28 éves fiú vagyok. Miért télen jut eszetekbe a kérdés? :)

2021. febr. 17. 00:15
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából nem csak strandra mennénk, hanem pl. tartanánk baráti összejöveteleket, vagy bármi beltéri programot, amit télen is lehet :)
2021. febr. 17. 11:07
 3/6 anonim válasza:
Ha nagyjából egy év múlva is időszerű lesz a kérdés, akkor persze, szívesen benne lennék :D
2021. febr. 18. 01:00
 4/6 anonim válasza:
Mi a szaunazos helyeket ismerjük csak. Oda szoktunk menni. Meg nyaraláskor mindig meglatogatunk olyan strandokat. De télen tényleg nem a legjobb ötlet, és amúgy is zárva minden. 28L/37F
2021. márc. 11. 16:41
 5/6 anonim válasza:
Szia Én 29 éves férfi vagyok és nem szeretnék egyedül menni nudista strandra szívesen csatlakoznék hozzád/hozzátok:-)
2021. máj. 3. 17:32
 6/6 anonim válasza:
30 éves srác vagyok és kifejezetten imádom a nudizmust, nagyon szívesen csatlakoznék hozzátok :)"
2022. márc. 18. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!