Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hölgyeim! Nudista kempingezésb...

Hölgyeim! Nudista kempingezésben, strandolásban, esetleg túrázásban idén nyáron benne lennétek? 34F

Figyelt kérdés

Olyan lányok/hölgyek jelentkezésére számítanék, akiknek van már nudista tapasztalatuk vagy nyitottak a nudizmus iránt.

Nehéz ehhez partnert találni, azonban egyedül sátrazni, strandolni vagy túrázni unalmas tud lenni.

Figyelem! Nem szexpartnert keresnék, hanem normális társaságot kötöttségek nélkül!

Nyáron Balatonberény az úticél, kora nyáron pedig túrázás később kitalált helyen.

Komoly érdeklődőkre és normális hozzászólásokra, üzenetekre számítanék.

Köszönöm!

34F



2021. jan. 30. 07:40
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
60 szavazat
1 2 3 4 5
 1/45 anonim válasza:

Bár férfi vagyok, de ne így próbálkozz.

Szinte esélytelen, meg először próbáld megismerni az adott lányt, akivel éppen beszélgetsz.

2021. jan. 30. 08:03
 2/45 anonim válasza:

Igen, egy ismeretlen alak online nudista hirdetésére senkinek nem támad kedve jelentkezni.

Ha meg az egésznek semmi köze a szexhez csak barátokat, jó társaságot keresel akkor miért csak nők/hölgyek jelentkezését várod. :)

Csak a hülyének nem átlátszó ez az egész.

2021. jan. 30. 08:12
 3/45 A kérdező kommentje:

Nyitott vagyok a normális ismerkedésre természetesen a hölgyekkel és szívesen beszélgetek.

Itt széleskörben lehetséges a kapcsolatfelvétel, mégha számítok is arra, hogy nem mindenki nyitott a nudista dolgok iránt. Ezt tiszteletben tartom, hisz nem vagyunk egyformák.

Én arra a néhány százaléknyi személyre számítanék, akit érdekel a dolog 🙂

2021. jan. 30. 08:14
 4/45 A kérdező kommentje:

#2


Ha a saját nememmel nudiznék, felmerülne a gyanú, hogy meleg vagyok! Ezzel ellentétesen én heteró vagyok 🙂

A bizalmatlanságra számítottam a kérdés feltevésekor!

Nudista FB csoportok szabályzatai nem támogatják a társkeresőzést, egy nudista kempingben pedig nem illik odacsapódni egyedül másokhoz.

2021. jan. 30. 08:18
 5/45 anonim válasza:
Ez rossz kifogás mert ha már jártál ilyen helyen akkor tudod, hogy egyrészt senkit nem érdekel kivel vagy csak tarts tiszteletben másokat. Másrészt nem csak párok, hanem családok, baráti társaságok is ugyanúgy eljárnak. Ez alap esetben pont nem a szexualitásról szól, szóval nem merül fel hogy meleg vagy csak mert férfival mész. Persze sokaknak ez az egész nudizmus csak egy alibi :) Gondolom neked is érdekesebb a történet ha egy meztelen nő ül melletted.
2021. jan. 30. 08:31
 6/45 A kérdező kommentje:
Ez a Te véleményed, az enyém más 🙂
2021. jan. 30. 08:33
 7/45 anonim válasza:
Pedig az utolsó mondat kivételével nem véleményt írtam. De persze, értelek. Azért próbálj nem megvezetni másokat, sem magadat :)
2021. jan. 30. 08:43
 8/45 A kérdező kommentje:
Őszinte maradok ezentúl is!
2021. jan. 30. 09:03
 9/45 anonim válasza:
a nudista turazas eleg komoly lehet, plane ha a fenekeddel surolsz egy merges szomorce bokrot 😂
2021. jan. 30. 09:29
 10/45 A kérdező kommentje:
Nem a "dzsungelbe" tervezek menni, vannak elhagyatott síkságok, vagy ösvényes hegyi utak is 🙂
2021. jan. 30. 09:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!