Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Online társkeresés: A profilké...

Online társkeresés: A profilképek jobbra húzásának van valami értelme, vagy célravezetőbb inkább egyből írni az illetőnek, ha azt szeretnénk, hogy komolyan vegyék a közeledésünket, és meginduljon az ismerkedés fonala?

Figyelt kérdés
Másképp fogalmazva: lányoknak: jobban szeretitek, ha valaki egyből ír nektek, mert a like-olásokat, "igeneket" komolytalannak és idegesítőnek tartjátok, vagy inkább pont az idegesit benneteket, ha valaki egyből rátok ír? Inkább az a jobb, jobbra húzunk egy profilképet, és csak a kölcsönös szimpátia létrejöttekor indul be a beszélgetés fonala? (Én pl. abból indulok ki, hogy azzal, hogy jobbra húzok egy profilképet, megadom az esélyt az ismerkedésnek, ugyanakkor nem hozom a másikat kellemetlen helyzetbe azzal, hogy azt éreztetem vele, hogy "illik valamit visszaválaszlni", holott lehet, hogy semmit nem akar tőlem, sőt, talán nem tart szimpatikusnak.)

2021. febr. 26. 18:16
 1/8 anonim válasza:

Én szeretem, ha a férfi rám ír, ha kölcsönös a szimpátia.

23N

2021. febr. 26. 19:17
 2/8 anonim válasza:
A Facebook Datingen pl. írni sem tudsz addig, amíg nincs matched. Talán nem a férfiak szemszögéből vársz választ, de leírom, én mit gondolok. Badoo-n pl. fenn vagyok, ott azt szoktam csinálni, hogy megszívezem a nekem tetsző nőket, aztán várok, hátha visszajelölnek. Ha nem jelöl vissza valaki, minek írjak neki? Ez azt jelenti, hogy vagy nem jövök be neki, vagy nem aktív, akkor meg minek költsem rá a pénzemet? Bár több nő adatlapján is olvastam olyan hisztit, hogy aki csak megjelöli őket, de nem ír nekik, azt törlik, meg hasonló kirohanások, de most őszintén: minek írjon bárki egy nőnek, ha a nőtől nem kap pozitív visszajelzést? Én úgy vagyok ezzel, hogy a jelöléssel megtettem a kezdőlépést, és várom a visszajelzést. Ha ő is megjelöl, akkor úgy veszem, hogy lehet nála esélyem. Ha nem jelöl meg, akkor azt elutasításnak veszem.
2021. febr. 27. 12:42
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem tökéletesen igazad van. Valahogy én is így gondolkodok erről.
2021. febr. 27. 13:01
 4/8 anonim válasza:
Mondjuk engem nem is igazán az izgat, hogy a másik szarul érezné-e magát, ha írnék neki, egyszerűen nem szeretném az időmet, az energiámat és legfőképpen a pénzemet olyanra pazarolni, aki esetleg semmibe vesz. Ha mindenkinek írnék, aki tetszik, az rengeteg pénz lenne. És mi van, ha nem jövök be neki, vagy ha esetleg nem is nagyon van fenn az adott oldalon? Ne várja már el egyetlen nő sem, hogy visszajelzés nélkül írogassak neki.
2021. febr. 27. 13:18
 5/8 anonim válasza:
#2 A Facebook Datingen pont, hogy tudsz, ellentétben a Tinderrel.
2021. febr. 27. 22:42
 6/8 anonim válasza:
#5: Jó, tévedtem, akkor ezek szerint írni lehet (bár fogalmam sincs, hogyan, én nem találtam olyan lehetőséget, hogy akivel nincs matchem, annak is írhassak). Viszont akkor az megint csak annyi, hogy adtál a szarnak egy pofont. Mert ha a másiknak nem jössz be, ugyanúgy nem mész vele semmire, mint ha nem tudnál neki írni. Én ezért szeretem megvárni, hogy visszajelöl-e valaki, vagy nem. Ha igen, akkor legalább látom, hogy van valamennyi esély.
2021. febr. 27. 23:13
 7/8 anonim válasza:
#6 Úgy lehet, hogy rámész egy képére, és ott tudsz írni. De az tény, hogy ettől nincs előrébb az ember, én is írhatok akármilyen jó(nak gondolt) szöveget, ha amúgy ronda vagyok. Nem kötekedésnek szántam egyébként, csak gondoltam rámutatok, hogy van ez a lehetőség.
2021. febr. 27. 23:21
 8/8 anonim válasza:
#7: Értem, köszi. Azt hittem, csak akkor lehet üzenetet írni, ha egyezés van. Mondjuk az online húspiacon az átlagos vagy az alatti külsejű férfiaknak esélyük sincs, én is megszíveztem sok csajt, de semmi eredmény. Ha üzenetet is írsz valakinek, a napi több tucat érdeklődő közepette úgyis elvész a te leveled, szerintem még egy átlagos lány is kap naponta minimum vagy 30-at, ha nem többet.
2021. febr. 28. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!