Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lányok, jó a beszélőkém,...

Lányok, jó a beszélőkém, humoros, romantikus vagyok,volt már jó pár barátnőm is,de ha fizikailag kell a tettek mezejére nehezen tudok lépni.Ti maradnátok olyan sráccal, akinél többet kéne várni arra hogy továbblépjen a csóknál, ölelkezésnél? 17/f

Figyelt kérdés
Szeretek emberek között lenni, vannak barátaim, egyes elmondások szerint nem is vagyok olyan csúnya, de a fő problémám a túlgondolás és az önbizalomhiány. Mind olyan dolgok amiket javítgatok, de az ilyen nem fél perc, és a lányok általában nem akarják kivárni (ami mondjuk érthető, fiatalok vagyunk, de mégis.)

2021. febr. 16. 20:50
1 2
 1/11 anonim válasza:
Mi az hogya nem akarják kivárni?
2021. febr. 16. 21:00
 2/11 anonim válasza:

"és a lányok általában nem akarják kivárni (ami mondjuk érthető, fiatalok vagyunk, de mégis.)"


Nem érthető, hiszen általában ők nyafognak, hogy "minden fiú csak dugni akar", meg hogy túl gyorsak. Nem. Itt kéne kezdened az önbizalomnövelést - hagyd a francba az olyat, akinek az igényeihez nem passzolsz. Meg vannak a saját igényeid, ha ez a te esetedben a lassabb (mihez képest amúgy?) tempó, akkor ehhez megfelelő partnert keress. A többi meg hadd váltogassa kétnaponta a dugipartnereit.

2021. febr. 16. 21:08
 3/11 anonim válasza:

Pedig van ilyen, az első barátnőm 2 hónap után hagyta ott az exét, mert az nem akart még lefeküdni vele, ő pedig már nem akart várni.

Amikor tombolnak a hormonok, akkor bizony lépni kell, vagy ez lesz.

2021. febr. 16. 21:15
 4/11 anonim válasza:
Jó de 2 hónap már elég főleg ha nem szűz
2021. febr. 16. 21:19
 5/11 anonim válasza:
De a poszter sem írta, hogy mennyi idő után menne tovább a csóknál.
2021. febr. 16. 21:23
 6/11 A kérdező kommentje:
Kettes, jogos. Kaptam már ezt a tanácsot egy barátomtól. Már csak valaki olyasmit kéne találnom aki megfelel ennek. Mindenki olyan gyors manapság ilyen tekintetében, de elején mindannyian úgy adják elő magukat hogy teljesen egyetértenek.
2021. febr. 16. 21:24
 7/11 A kérdező kommentje:
Az kicsit szubjektív hogy mennyi idő kéne, nagyon függ a másik féltől számomra
2021. febr. 16. 21:26
 8/11 A kérdező kommentje:
Négyes, nekik lehet igen, de én szűz vagyok még mindig. Szóval én nekem még megvannak olyan gátlások amik lehet azzal együtt el is tűnnének
2021. febr. 16. 21:27
 9/11 anonim válasza:

Én is ilyen vagyok lányként, annyi különbséggel, hogy nekem még kapcsolatom sem volt.


Szerintem ezzel semmi probléma nincs, hogy több időre van szükséged. Nem szabad szerintem elkapkodni, sőt számomra sokkal szimpatikusabb ez a hozzáállás, mint az "essünk túl rajta" vagy az, hogy csak arra hajtson valaki. Eljön majd az idő, és a személy akivel úgy érzed itt az ideje, ne görcsölj rá 😊

2021. febr. 17. 12:21
 10/11 A kérdező kommentje:
#9, jó tudni ezt. Köszi a megnyugtató választ :)
2021. febr. 17. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!