Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Szociális fóbiás férfiakkal...

Szociális fóbiás férfiakkal hol ismerkedhetnék?

Figyelt kérdés
Nekem is az van.

2021. márc. 12. 23:28
1 2
 1/18 anonim válasza:

Szociális fóbia ✓

Szorongás ✓

Önbizalom hiány ✓


Még jó hogy mérnöknek tanulok, nem kell olyan sokat emberekkel kommunikálnom.

2021. márc. 12. 23:40
 2/18 anonim válasza:
Jó helyen jársz.Itt szerintem sokan lehetnek.Én is.Csak én nem ismerkedek.
2021. márc. 13. 00:37
 3/18 anonim válasza:

Én is hasonló problémával küzdök.Az életem minden szakaszában voltak próbálkozások párkapcsolat kialakítására.Több kevesebb sikerrel.Rengeteg mentálisan egészséges lánnyal ismerkedtem,randiztam.Szinte kivétel nélkül sose vették rajtam észre a szociális fóbiát.Max. azt hogy kicsit fura vagyok ezáltal.De persze számomra nehéz volt egy kapcsolat kialakítása mindig is.Sajnos ez a szociális fóbia elcseszett egy betegség,sokszor ,sok helyzetben befolyásolja az ember életét olyan mértékig,hogy ne tudja megvalósítani a vágyait.Ha valaki nem tudja megszüntetni,akkor meg kell tudni tanulni vele együtt élni,alkalmazkodni,és kihozni az életből ehhez mérten a legjobbat.Elfogadni,de nem beletörődni.

Szerintem bárhol tudsz ismerkedni,manapság már nagyon sok a lehetőség.Egy szociális fóbiával küzdő személynek egy netes ismerkedés,az írásos forma kezdetben tökéletes választás,és nagyon testhez álló is.És ha körülnézel a "világban",akkor láthatod hogy kicsit mindenki beteg mentálisan,mindenkinek vannak problémái,lehet mások,lehet kicsit kisebbek,vagy nagyobbak,de ők is küszködnek.De persze egy szociális fóbiával küzdőnek jól kell választania,mert a csalódásokat nagyon rossz megélni.Nekem is az a tapasztalatom hogy egy másik,mentálisan problémákkal küzdő személlyel könnyebb az ismerkedés.Az elfogadás,és a megértés fontos dolog.

Talán léteznek csoportterápiák,ahol más,hasonló problémákkal küzdővel ismerkedhetsz meg.A neten nem nagyon "hirdeti" magát senki azzal,hogy szociális szorongásom van,ismerkedjünk :)

De nehéz ügy ez,mert a legtöbben sajnos teljesen elzárkóznak mindenféle ismerkedéstől,és a lehetőséget sem adják meg maguknak a boldogságra.Pedig nagy világban élünk,sok emberrel együtt...biztosan mindenkinek lehetne olyan személy az életében,aki megérti,és elfogadja olyannak amilyen.

2021. márc. 13. 05:28
 4/18 anonim válasza:
Itt :D
2021. márc. 13. 09:25
 5/18 anonim válasza:

Nekem is nehézen megy az ismerkedés, sajnos sokan nem tudnak így elfogadni.

23L

2021. márc. 13. 09:36
 6/18 anonim válasza:
Szerintem a 3-as válaszolóval megpróbálhatnád,persze csak ha még nem beszéltetek.Ő elég kulturáltnak és intelligensnek tűnik.
2021. márc. 13. 09:36
 7/18 anonim válasza:

20/F


Aki szeretne, az írjon nyugodtan.

2021. márc. 13. 10:00
 8/18 anonim válasza:
Amugy a kerdezo is ferfi, ne legyetek mar igy beindulva kis szoc fobias informatikusok.
2021. márc. 13. 10:11
 9/18 anonim válasza:

8#

Az mindegy! Ha csak 50% esély van rá, hogy lány akkor le kell rá csapni és mindegy mit és milyen embert keres, nevez meg a kérdésben azt magamra kell vállalni, mert más különben soha nem fog velem lány szóba állni! :/



Na ilyen itt mindenki! xD

2021. márc. 13. 10:50
 10/18 anonim válasza:
El tudlak képzelni, kedves kérdező. Ismerkednél, de tőmondatok nehézkes összefabrikálásán túl már nem terjed a tudásod. Elvárod, hogy a másik ember szórakoztasson, mert neked ez sem megy. Már ha egyáltalán kommunikálni is hajlandó vagy. Nagy nehezen eljuttok egymás valamelyes megismeréséig, ekkor a másik ember kérdez tőled valami személyesebb dolgot, erre beszarsz, és elmenekülsz. Ha mégsem, akkor a személyes találkozás elől menekülsz el. De egyébként is az a legnagyobb hobbid, hogy otthon ülsz, és bámulod a szobád négy falát, miközben lassan belep a por, és körbesző a pók. Önfejlesztés, a félelmek legyőzése nuku, minek is az, hiszen az csak amolyan úri huncutság. Beszéltem már itt szoc. fóbiás emberekkel, úgyhogy kösz, de nem kell még egy. Inkább néznék távcsővel a Napba napkitöréskor.
2021. márc. 13. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!