Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol ismerkedhetek meg olyan...

Hol ismerkedhetek meg olyan férfiakkal?

Figyelt kérdés

...akik nem csak d*gni akarnak?..:)

21 éves vagyok, csinosnak mondanak, (bár megis vagyok magammal elégedve), egyetemre járok, normális vagyok a koromhoz képest, nem bújok mindenkivel ágyba, és nem mondanám magam beképzelt libának sem. Nyilván vannak igényeim a férfiakkal szemben, és némi elvárás, de egyáltalán nem sok. De a pasik többsége azért "közeledik" felém hogy lefeküdjek vele. Néhány fiú barátom szerint, azért lehet mert, hogy ők elég (dívásnak?!) látják a megjelenésem és, hogy félnek a férfiak, hogy nem elég jók...?

Tényleg megfordul a fejetekben, ilyen gondolat?....Miért?

a válaszokat előre is köszi..:*


2014. júl. 19. 00:33
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

Igen, inkább közepes csajokat rohamozok ott több az esély. F/20 Szintén egyetemista srác

Amúgy szeretem a komoly csajokat sok sikert!

2014. júl. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Hát például interneten is megismerkedhetsz ilyen emberekkel, de ott is mindenki másabbnak tűnik mint amilyen valójában. Egyébként hol laksz?
2014. júl. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:

Ha gondolod, írj nekem

21/F

2014. júl. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Nyugi, "kiccsaj"! Bizonyára kapsz nemsokára 20 levelet, és mindjárt kedvedre válogathatsz! ;)
2014. júl. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Igen, 22 vagyok, szívesen beszélgetnék erről a dologról, de az, hogy egyből 50-en megrohamozzák, és csak egy leszek a sor végén, valahogy elveszi a kedvem. Többieknek sok sikert.
2014. júl. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Itt vagyok én!
2014. júl. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Pesten lakom.:)

Nyilván ismerkedhetnék neten is, de talán nem véletlenül nem teszem.:D

Igen, kaptam leveleket, de nem is feltétlenül válaszolok, az internet elég sok álarcot adhat az embereknek.:)

2014. júl. 19. 00:46
 8/33 anonim ***** válasza:
Még hogy megfordul-e :D én alapból ilyeneknél be se próbálkozok mert úgyis tudom mi lesz a vége, akárki akármint mond
2014. júl. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim válasza:

Szerintem csak az önbizalmatokon múlik, meg a kiállásotokon, hogy mennyi az esély


22F

2014. júl. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Butaság!

Nyilván az egós r*bancok csak ilyen gazdak vén férfiakra fognak rá hajtani. De velem már sokszor előfordult, hogy odajöttek meghívni egy italra. De mindig helyzettől függően kitalálátam valamit, úgy hogy az egótokat nőveljétek és úgy távozzatok hogy ne sérüljetek. Sajnos fiatalabb koromban nem voltam olyan szép lány, és meg is kaptam a magamét a fiúktól, ez szar, és igyekszem nem ilyen érzést létrehozni. Legyetek bátrak, már csak miattam is. És mint nő mondom, az a ribi aki pofátlanul elküld valakit az megsem érdemel titeket. Persze akkor küldjön is el, ha csak megakarjátok őt d*gni...;))

De! mindig van kivétel..ittis-ottis.

2014. júl. 19. 01:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!