Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hogyan Kezdeményeztek a...

Hogyan Kezdeményeztek a Modern Időkben?

Figyelt kérdés
16éves vagyok de eléggé konzervatív,nem tudom mai világban hogyan kezdeményeztek?

2021. márc. 18. 18:17
 1/7 anonim válasza:
22f. Sehogy és egy ideig nem. Amíg rendbe nem szedem magam, meg le nem fogyok meg minden rendben megy az életben.
2021. márc. 18. 18:22
 2/7 anonim válasza:
A személyes ismerkedést preferálom, de covid miatt ez nem igazán megoldható most. Társkereső appon meg simán írsz neki, ha matcheltetek nyilván te is felkeltetted az érdeklődést (vagy csak unatkozik) és elkezdtek beszélgetni. Személyesen meg semmi extra, szituáció függő, meg hogy ismered-e a lányt. Leszólítod, majd elhívod egy kávéra, üditőre, amit akarsz és kész. Venni fogja a lapot és ha bejössz neki, akkor igent modn.
2021. márc. 18. 18:25
 3/7 anonim válasza:
Ráköhögök a buszon. Ez manapság elég jó beszélgetés indító.
2021. márc. 18. 19:41
 4/7 anonim válasza:
Én nő vagyok, és azt szeretem, ha a férfi kezdeményez, ennek ellenére a barátomat én hívtam el első randira :) Felszínesen ismertük már egymást egy ideje, de meguntam, hogy nem történik semmi. Messze laktunk egymástól, de szóltam neki, hogy x. napon a hozzájuk közel eső városban leszek és akad majd némi szabadidőm, van-e kedve összefutni. Csak sokkal később árultam el neki, hogy eleve azért mentem, hogy vele randizzak :)
2021. márc. 18. 19:47
 5/7 anonim válasza:

Az oltási bizonyítvánnyal csajozok!

Jobban buknak rá a jányok, mint egy Ferrarira!

2021. márc. 18. 22:59
 6/7 A kérdező kommentje:
xD ha nem is kaptam hasznos választ,legalább nevettem egy jót,köszi.
2021. márc. 19. 07:06
 7/7 anonim válasza:

mi az hogy modern idők? Xdxdxd régebben se csak net volt. Pl. Verset írtak egy csajnak és elküldték neki, akkor az volt a modern...minden kor modernek tartja a jelenlegi helyzetét.

Amúgy sztem instán a legkönnyebb, aztán át lehet térni snapre

2021. márc. 19. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!