Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Fiúk, volt már rá példa, hogy...

Fiúk, volt már rá példa, hogy egy lány/nõ leszólított titeket valahol ismerkedés céljából?

Figyelt kérdés

Ha igen, hogy történt? Lett belõle valami?

Hogyan reagáltatok?



2021. jan. 7. 23:15
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Egyszer leszólított egy nő a vasúton a restibe,csak egy sörért mentem be meginni,meg dobtam a zenegépbe,és vártam a vonatom.Furcsa volt,tőlem olyan jó 20 évvel lehetett idősebb,azt kérdezte mit iszok,meghív valamire.Valahogy a kinézetéből látszott hogy nem normális foglalkozást űz (ha érted mire gondolok),meg hogy nem-e akarok bemenni vele később a mosdóba,amikor megszólalt a pultos hogy,Judit megmondtam már neked,hogy nem itt kellene fölszedned magadnak a kuncsaftokat.Lestem a pultusra,mire megfordultam a nő már nem állt mögöttem,lekoccolt.Azt mondja a pultus elnézést,mindig ide jár be,pedig már nemegyszer megmondtam neki,hogy ez itt nem megtűrt dolognak számít.Csak pislogtam kettőt,azután megdöbbenve elindultam a vonathoz.
2021. jan. 8. 00:15
 2/21 anonim válasza:

Engem egy alsóbb évfolyamos sulistársnőm, akit látásból ismertem,kapott el könyvesboltban.

Olyan zavarba jöttem, hogy gyorsan leléceltem. :D

Aztán suliban megbeszéltük a dolgot és ledumáltunk egy találkozót.

2021. jan. 8. 00:23
 3/21 anonim válasza:
Sajnos még nem.
2021. jan. 8. 00:51
 4/21 anonim válasza:
Volt. Krétán egy orosz csaj ....a végén dugtunk egyet a parton :D utána egy hónapig dumáltunk még, de 2.tali sose lett.
2021. jan. 8. 07:39
 5/21 anonim válasza:
Volt aha, mindből kapcsolat lett.
2021. jan. 8. 10:38
 6/21 anonim válasza:
Sajna még nem 🤷‍♂️
2021. jan. 8. 10:38
 7/21 anonim válasza:

Többször. Buszon, buszmegállóban, villamoson, vonaton, repülőn, céges csapatépítőn (multinál, másik részlegről), futóversenyen, parkban, kocsmában, jókat beszélgettünk, nem láttam bele többet vagy későn kapcsoltam, de a beszélgetésnek is örültem, eltelt a feles idő. Volt hogy órák. Vagy hogy együtt maradtunk és lemondta a programját.


Egyszer-kétszer szexeltünk, nem kerestem őket. A nevem, a számom sem adtam meg.


Nem tudom az okát.


Mert sima átlagos férfi vagyok, ezek között meg jobb nők is akadtak szép számmal. Ezért is gondoltam simán unatkoznak vagy várnak valamire, valakire vagy valami feszültséget (szakítás, csalódás) vezetnek le.


Örültem a pillanatnak, tovább léptem.

2021. jan. 8. 14:27
 8/21 anonim válasza:
Hozzátenném, hogy nem akartam elrontani a beszélgetéseket nyomulással. A szex is néha csak úgy jött. Volt hogy haverom szólt rám, aki ott volt egy másik társasággal, hogy a csaj azt akarja kapd már le. Igaza volt. Én nem vettem a jeleket. Nagyon jó nő volt. Olyan jó nőm soha nem lesz. Utólag bánom is, meg nem is az alkalmakat.
2021. jan. 8. 14:36
 9/21 anonim válasza:
Sajnos nem volt még!
2021. jan. 8. 16:32
 10/21 anonim válasza:

Egyszer,mikor 16 éves voltam.Vártam a nyugatiban a Hatvanba menő vonatot.Ott volt egy lány ,ő is ugyan azt a vonatot várta.Össze néztünk és egy pillanatra elidőztünk egymás szemén.Aztán a vonaton behívott a kabinba beszélgetni.18 éves volt ,ápolónő és Miskolcon lakott.Megbeszéltük,hogy elveszi majd a szüzességemet,de nem lett belőle semmi.Még gyerek voltam....

Ennek már 30 éve.

2021. jan. 8. 18:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!