Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Kinek van kedve egy kis...

Kinek van kedve egy kis világépítéshez?

Figyelt kérdés

Na szóval: elég régóta foglalkoztat a téma, mindig is szerettem volna egy saját kis világot magamnak, de akárhányszor elkezdtem kidolgozni mindig túl gyorsan ráuntam mikor elfogytak az ötleteim. Ezért is keresek magam mellé egy partnert akivel ki tudnánk dolgozni a világ részleteit, kiegészíteni egymás ötleteit.


Ha van rá egy alap ötletünk hogy hogy nézzen ki a világ szívesen vállalom hogy térképet készítek hozzá digitálisan én papíron is (imádom a papír alapú térképeket, szerintem rettenetesen jól néznek ki 😜).


Témáját tekintve hozzám legközelebb a low fantasy áll (nem tudom ismeritek-e a trónok harcát), de más ilyen "régiesebb" (történelmi, meg minden fantasy kb) műfaj jöhet ha a low fantasy nem tetszik annyira vagy csak az ötletek átvisznek máshova 😀


Ha sikerült felkeltenem az érdeklődésedet dobj meg egy üzenettel aztán ha van még kérdés átbeszéljük 😁



2021. márc. 19. 11:07
1 2 3
 1/23 anonim válasza:

Lehetne benne mondjuk egy izzó tüzes lávafolyó, aminek nagy a gravitációs ereje, környezetében meggörbül a téridő. Magyarán egy tiltott terület lenne, aki mégis közel merészkedik hozzá vagy magába szippantja vagy időparadoxonba kerül (pl. amit ő 1 órának érez, közben eltelik 5 év).

Lehetne benne egy sivatag, amely teljes egészében futóhomokból áll, ezért csak repülni lehet felette.

Lehetne benne egy nép, amelynek evolúciója a föld alatt, barlangokban ment végbe, ezért a felszínen már kevés napsugárzás is halálos dózis lenne számukra.

2021. márc. 19. 11:28
 2/23 anonim válasza:

Helló! Engem érdekelne, szívesen benne lennék. :)


20/F

2021. márc. 19. 12:04
 3/23 anonim válasza:

Hmm engem is érdekel :)

20F szintén

2021. márc. 19. 12:33
 4/23 anonim válasza:
Én már létrehoztan egy saját világot, mert a többi világ nem fogadott be. Az én világom összetett
2021. márc. 19. 17:38
 5/23 anonim válasza:
játékfejlesztés a hobbim, azt hittem legalább valami játék, vagy valami nagyobb projekt :D
2021. márc. 19. 21:32
 6/23 A kérdező kommentje:
Nekem is sokáig az volt a hobbim, de aztán annyi játékot kellett csinálni egyetemre hogy ráuntam 😂
2021. márc. 19. 21:45
 7/23 anonim válasza:
Szia, én regényírás miatt kezdtem bele, kedvencem lett. A low fantasy a kedvencem, szintén. Meg is döbbentem hogy random szembefutok egy ilyen emberkével, csatlakozok én is szívesen:)
2021. márc. 21. 02:46
 8/23 anonim válasza:
Én is szívesen csatlakoznék! 22/F
2021. ápr. 8. 22:35
 9/23 anonim válasza:
Van még hely ötleteknek? ^^"
2021. ápr. 27. 02:46
 10/23 anonim válasza:
#8 Vagyok, nekem nem írt a kérdező. :(
2021. ápr. 27. 11:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!