Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hol tudnám megnézni, hogy mit...

Hol tudnám megnézni, hogy mit jelenthet amit a gyerek épít világot a pszichológusnál?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy hívják pontosan.Én úgy tudom hogy világ építés. Láttam,hogy mit épített a fiam a pszichológusnál és gondoltam megnézem,mert csak 3 hét múlva ad tájékoztataást a pszichológus. Nem venném készpénznek,csak annyira jellemző volt,hogy gondoltam utánaolvasok addig is.

2017. aug. 25. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Világjáték a neve hivatalosan, én úgy tudom.
2017. aug. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem bántásból mondom, de esélyesen félre fogod értelmezni, hacsak nem trafálsz bele. Azért van a pszichológiai módszer, hogy hozzáértő értelmezhesse (adott esetben óvodapedagógus, gyógypedagógus, vagy gyermekpszichológus).


Kb avval analóg a kérdésed, hogy "Vért vettek a tőlem, csak 3 hét múlva mondják meg az orvosok az eredményt, hol tudnék utána nézni, hogy mi olvasható ki laboráns terminusokkal a vérképemből?" Megteheted, ehhez végezz el egy orvosi egyetemet.

Máskülönben?


Felelősségteljes dologról van szó,

nem tippelgetésről és nem felszínességről.

2017. szept. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem olyan fontos. Ha félre is értelmezem,nem fogom leírni,hogy na akkor ez,vagy az. Pusztán kívancsi lettem volna. Próbáltam utána nézni,de nem tudtam és el is felejtettem. Majd kedden kiderül.
2017. szept. 10. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!