Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lányok! Járnátok 22 évesen...

Lányok! Járnátok 22 évesen egy 30 éves férfival?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 11. 15:46
 1/8 anonim válasza:

A kor nem számít. Legalábbis jelen esetben nem annyira.

Sokkal fontosabb, hogy milyen életszakaszban vagytok. Ő már dolgozik, de pedig lehet, hogy még tanulsz. Ha már te is dolgozol, könnyebben összeegyeztethető.

Kérdéses, hogy mennyire van egy szinten a gondolkodásmódotok és hogy egyezik-e az értékrendetek.

Gondolom ő 30 évesen már komoly kapcsolatra vágyik, esküvő, gyerekek, ház, stb. de persze lehet, hogy kicsit még gyerek és nem így tervezi az életét.

Ismerjétek meg egymást, randizzatok, aztán majd eldől. Érezni fogod, hogy mit kell tenned.


18L, egy 23F barátnője

2021. ápr. 11. 16:29
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál, de jelen esetben én vagyok a 30 éves férfi és nekem jutott eszembe. Egyszerüen tetszik a csaj.
2021. ápr. 11. 18:52
 3/8 anonim válasza:
Ha gazdag igen
2021. ápr. 12. 07:37
 4/8 anonim válasza:

Első válaszoló vagyok. Tapasztalatlan vagyok még, de azért segíthet valamit a véleményem.


Szerintem ha tetszik a lány, akkor kezdeményezz nála mindenképp!


Ha komolyak a terveid, akkor el kell fogadnod, hogy ő fiatal még és lehet, hogy egy jóideig várnod kell rá, mert még fiatalnak érzi magát, hogy elköteleződjön teljesen, hiába klappol hónapok, évek után is minden.

Ha pedig nem komolyak a terveid, akkor ezt ne próbáld meg elfedni. Ne hitegesd, legyél őszinte.


Szerintem ha tetszik, kezdeményezz nála, hajrá!

Sok sikert és boldogságot kívánok!:)


18L

2021. ápr. 12. 12:54
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a választ!
2021. ápr. 12. 16:06
 6/8 anonim válasza:
Igen. Ilyen korban 8 év normális.
2021. ápr. 15. 10:33
 7/8 anonim válasza:
Nem
2021. ápr. 15. 16:56
 8/8 anonim válasza:
Igen ebben a korban normális ha meg van a szikra köztetek tökéletes!!!!
2021. ápr. 19. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!