Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Kinek lenne kedve esténként...

Kinek lenne kedve esténként kicsit Rainbow Six Siegezni?

Figyelt kérdés

Én 2017 január óta játszom a játékkal, 2017 őszétől viszont solot játszottam. Majd 2018-ban új fiókot készítettem, mert az eredeti eladásra került. Néha néha néztem csak fel, 2019 elején volt egy kisebb visszatérésem de utána 1,5 év teljesen kimaradt.


Azt tudni kell, hogy én a "régi" R6 playstylehoz vagyok szokva, akkoriban még nem volt ennyire runolos tryhard játék a Siege. Épp ezért a "mai" Siegeben kevésbé tudok érvényesülni. Rankom jelenleg nincs, de régi fiókon Gold 3 - Gold 1 körül voltam. Még mindig szokom néha az új mapokat, új gadgeteket. Jelenleg kezdek kiégni a játékból így Soloban, nem tudok mit kezdeni Diamondok és Plat 3 játékosok ellen.

Éppen ezért lenne jó pár magyar, akikkel lenne esély arra hogy újra "fun" legyen számomra az R6. Mert jelenleg egyáltalán nem az.


Főleg esténként játszok, 9 utántól akár hajnali 2-ig is.


Rólad:


- Legyen Discordod

- Legalább 14 életév

- Legalább 50 órád legyen a játékban

- Ne legyél ordibálós/kiégős

- Ismerd a pályákat nagyjából

- K/D W/L nem számít semmit


Rólam pár infó még:


- 20 éves

- Inkább megfontolt, nem bevállalós

- Rankedet nem játszom

- Nem vagyok ragelős

- Sokszor nem tudom mi a helyes egy adott szituációban!


Azt, hogy meddig szándékozok játszani a játékkal, nos erre nemtudok választ adni. Ez lehet hogy félév, de 1 hét is. Épp ezért ennek tudatában jelölj ha úgy érzed. :)


Többit privibe.



2021. ápr. 13. 17:05
 1/4 anonim válasza:
PC gamer vagy?
2021. ápr. 19. 21:02
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen
2021. ápr. 19. 22:04
 3/4 anonim válasza:
Akkor én sajna nem tudok😕
2021. ápr. 19. 22:21
 4/4 anonim válasza:
Szia! Ha csak este játszol, péntekenként, illetve szombatonként tudok jönni, hétköznap inkább délután. 15 éves vagyok, 565 órával es jelenleg silver I. DC-m is van, én sem ragelek.
2021. ápr. 20. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!