Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a netes...

Mi a véleményetek a netes ismerkedésről?

Figyelt kérdés
Ti hol ismerkedtek leginkább,netről vagy való életben?Mik a tapasztalataitok ezzel kapcsolatban?

2021. máj. 24. 01:53
1 2
 11/13 anonim válasza:
Én sok barátot szereztem már az internetről, jó dolognak tartom az ismerkedésnek ezt a módját is. :)
2021. máj. 24. 20:51
 12/13 anonim válasza:

Ami érdekes, hogy régen sokan szégyellték, ha neten ismerkedtek meg valakivel. Mostanra meg már az látszódik, hogy majdnem elfogadottabb mint utcán ismerkedni.


Nekem közepes tapasztalataim vannak. Kicsit frusztráló látni, hogy egy nő csak felregisztrál és várja a leveleket majd kiválasztja a számára szimpatikus férfit, míg nekünk azért össze kell szedni magunkat. Illetve önbizalomromboló is, kicsit azt az érzést keltheti, hogy a férfiak értéktelenebbek mint a nők.


De a legtöbb barátnőmet én is neten ismertem meg amúgy, szóval jó dolognak tartom. Annyi, hogy átlag férfiként türelmesnek kell lenni.

2021. máj. 27. 17:06
 13/13 anonim válasza:

Nekem nem jött be.Amúgy se vagyok fotogén, szarabbul nézek ki fényképen.

Neten sorban 6 lánnyal fáztam rá, szóval most élőben próbálkozom.

33F

2021. máj. 29. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!