Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lányok/nők, nektek motorosok...

Lányok/nők, nektek motorosok jönnek be jobban, vagy inkább Audi, BMW, Merci és egyéb prémium autós fiúk?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez nem határoz meg semmit ha az illető emberileg meg nem okés, de melyikre kapjátok fel előbb a fejetek?
2021. máj. 25. 21:48
1 2
 11/17 anonim válasza:
egyik se, abszolut hidegen hagynak az autok.
2021. máj. 25. 22:46
 12/17 anonim válasza:
#10-es, 5-ös válaszoló vagyok: igen, pontosan így értettem :)
2021. máj. 25. 22:46
 13/17 anonim válasza:
Én motorossal nem jönnék össze mert félek motoron meg nem is szeretem őket, viszont ha a páromnak lenne motorja biztos szeretne vinni vele ezért nem jönnénk ki. Audi merci bmw kombóból mindig csak a lepukkant szedános nagymacsó fiúk jutnak eszembe sajnos xd egyik se az esetem. Ha autóról van szó akkor egy szép jeep compassra vagy wranglerre már jobban felkapom a fejem de csak mert szeretnék egyet és kíváncsi lennék milyen a belső elosztása, nem jönnék csak valakivel azért össze mert ilyen autója van. Mit érek azon kívül vele hogy hoz meg visz?:D
2021. máj. 25. 22:51
 14/17 Csányi Józsefné válasza:
A prémium kat.kocsik tulaja félistennek képzeli magát.Lenézem őket.Teljesen mindegy,hogy mit vezet,a lényeg,hogy reálisan gondolkodjon és a földön járjon.A páromnak egy Touranja van és egy '90-es királykék Honda Goldwing motorja.Mindkettőt szeretem, a motor hangja valami brutálisan szép.
2021. máj. 26. 06:49
 15/17 anonim válasza:
Én a márkákat nem tudom, de a prémiumautósok bejönnek. A motorosok nem.
2021. máj. 26. 08:52
 16/17 anonim válasza:
Egy szakállas, nagydarab motoros fickóra biztosan felkapnám a fejem...
2021. máj. 26. 20:30
 17/17 anonim válasza:
Nekem a limuzinosok!
2021. máj. 27. 10:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!