Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Melyek azok a társkereső...

Melyek azok a társkereső oldalak, ahol előfizetés, prémium, vip nélkül tudok is válaszolni az üzenetekre?

Figyelt kérdés
Kérlek linkeljétek be őket. Eddig csak olyanokba futottam bele, ahol elő kell fizetni.

2020. máj. 12. 19:04
1 2
 1/13 anonim válasza:
Tinder
2020. máj. 12. 19:06
 2/13 anonim válasza:

Olyanokra nem érdemes felmenni, ott a legalja van. Ahol viszont fizetni kell, na ott már vannak értelmes emberek is.

Amúgy már ezen az oldalon is lehet ismerkedni és itt ingyenes minden.

2020. máj. 12. 19:06
 3/13 anonim válasza:
Tinderre csak 1300 egy hónap mostanában. Annyiért megéri. Fellehet szedni csajokat.
2020. máj. 12. 19:06
 4/13 anonim válasza:
Tinder, Badoo.
2020. máj. 12. 21:02
 5/13 anonim válasza:

Tinder semmit nem ér, előfizetni meg pláne nem szabad rá.

Ha havonta egy match akad is, még visszaköszönni sem tud.

2020. máj. 12. 22:52
 6/13 anonim válasza:
Én nem vagyok egy kigyúrt sportoló de hidd el akad csaj tinderen. :)
2020. máj. 12. 23:17
 7/13 anonim válasza:
Hidd el, nem nagyon van. vagy csak akiknek én tetszenék,balra húzom őket. Átlag pofám van, de ránézésre nem vagyok az akivel családot lehet alapítani. és nemvagyok pénzes sem. ergo a dögös cicalányok nem engem fognak jobbrahúzni, aki meg apukát keres a gyereknek, vagy szélesebb mint én, azt meg én húzom balra :)
2020. máj. 12. 23:21
 8/13 anonim válasza:
Tinderre minek előfizetés? Nem kell. Én nem Pesten lakok, sőt egy kis faluban, de 3 hónap alatt kb, mióta használom 170 párom lett. Van akivel az első ottani napok óta beszélek, és remélem lassan több is lesz belőle, nem csak beszélgetés. Szóval igen, volt aki nem írt vissza, de sokan igen, és jópár randi. Ha neked havonta 1 match, akkor te nem csinálsz jól valamit! Én sem vagyok Adonisz, SŐT! Tölts fel előnyös képeket magadról, hogy kapásból ne balra húzzanak, és legyél kedves, önmagad, a többi magától jön...
2020. máj. 12. 23:24
 9/13 anonim válasza:
Hát. Nekem NINCS előnyös képem, nem vagyok az az instagram macsó amire ott vágynak. és már kedves se vagyok bemutatkozószövegben. már elengedtem az ott keresést.
2020. máj. 12. 23:32
 10/13 anonim válasza:

Tinder és Badoo. Mindkettő jó, a Tinder kicsit előnyösebb.

Én Tinderen ismertem meg a párom, lassan egy éve vagyunk együtt, szóval lehet csak akarni kell

2020. máj. 13. 00:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!