Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van olyan, aki önszántából...

Van olyan, aki önszántából szívesen segít lelki problémákon, majdnem úgy, mint egy pszichológus?

Figyelt kérdés

Nagyon örülnék valakinek, aki szívesen segítene nekem, esetlegesen rávilágítani a hibáimra, mi az amit másképp tudnék csinálni, stb.


Egyszerűen csak a segítségére lenne szükségem, külső szemlélőként jobban át látná a helyzetet.



2021. jún. 28. 15:29
1 2
 1/12 anonim válasza:
Én alapvetően jól ráérzek az ilyen problémákra. Sokaknak szoktam tanácsot adni. Ha gondolod írj és beszélhetünk.
2021. jún. 28. 15:41
 2/12 anonim válasza:

Itt vagyok én is.

Ha tudok segítek

2021. jún. 28. 15:53
 3/12 anonim válasza:
Szia, írj nyugodtan nekem is.
2021. jún. 28. 15:57
 4/12 anonim válasza:
Légy óvatos az önkéntes "lelki szemétládákkal" kapcsolatban. Ők ugyan nyilván kedves és segítőkész emberek, de nagy valószínűséggel nincsenek tisztában egy pszichoterapeuta számára nyilvánvaló szakmai határokkal. Egy pszichológus soha nem fog konkrét tanácsot adni, viszont beszélgetések során ráébreszti a klienst azokra a tulajdonságaira, amelyek gátolják vagy segíthetik az adott probléma megoldását.
2021. jún. 28. 17:21
 5/12 anonim válasza:

Frankón ki lehet égni az ilyentől, mármint nem neked hanem az önkéntes pszichoterapeutának/lelki szemetes ládának.


Dunát lehet rekeszteni különböző könvyekkel amit pszichoterapauták írnak, szerintem az legyen az első lépés...de te tudod.


4es!" Egy pszichológus soha nem fog konkrét tanácsot adni"


Soha ?:D nekem egy már az első ülésen osztotta az észt hova menjek dolgozni...

2021. jún. 28. 17:45
 6/12 anonim válasza:
Írhatsz nekem is.
2021. jún. 28. 19:05
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a lehetőség felkínálását! Akinek nem írtam, attól pedig elnézést kérek!
2021. jún. 28. 20:00
 8/12 anonim válasza:
Ha gondolod, megpróbálhatod, érintett területen dolgozom (azaz emberekkel), valamennyit értek hozzá.
2021. jún. 28. 21:31
 9/12 anonim válasza:
Volt valami kiválasztási elv? :D
2021. jún. 28. 21:55
 10/12 anonim válasza:
Ha esetleg újra át szeretnéd beszélni valakivel, írhatsz nekem is. :) Szeretek másoknak segíteni(próbálni). (Visszajelzések alapján jó tanácsokat is szoktam adni)
2021. jún. 30. 00:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!