Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Anotalkos beszélgetőpartnereme...

Anotalkos beszélgetőpartneremet keresem akivel ma hajnalban beszéltem! Magadra ismersz? :)

Figyelt kérdés

A sztori: jól elbeszélgettünk, mindketten 27 évesek voltunk de sajnos nem akart átmenni máshová az illető mert félt a férfi-nő barátság miatt.

Pedig vagy 2 órán keresztül próbáltam győzködni, hogy próbáljuk meg. De talán fél 4körül már tényleg aludni kellett menni :/ Pedig ha napközben lett volna talán meggyőzöm, ott sok időm lett volna.

Az volt a probléma hpgy túlságosan is egy hullámhosszon voltunk.


Már ez is probléma manapság :( Nekem meg hiányzik emiatt.



2021. júl. 5. 14:01
1 2
 1/19 Hellmano válasza:
Hajnalban még 27 voltam most 42 vagyok.
2021. júl. 5. 14:06
 2/19 A kérdező kommentje:
Akkor te az űrben jártál szép helyeken, hogy másképp telt az idő :( De még azt is nehéz ilyen eredményre hozni :/
2021. júl. 5. 14:14
 3/19 Hellmano válasza:
Te írtad, hogy mindketten 27 évesek voltatok :D Miből gondolod, hogy pont itt fogod megtalálni?
2021. júl. 5. 14:17
 4/19 A kérdező kommentje:
Ja és tényleg úgy írtam :D Bízok a szerencsében :D Mint ahogy az is az volt, hogy sikerült vele ott beszélnem. Máshol nem tudom keresni. Ez a rossz azzal az oldallal. Én nekem meg volt kötve a kezem, semmi infó nincs a másik személyről, borzalom :D
2021. júl. 5. 14:21
 5/19 anonim válasza:
27 évesek is használják az oldalt? Azt hittem, hogy csak a tinik, a trollok meg a pedofilok játszótere az az oldal.
2021. júl. 5. 14:37
 6/19 A kérdező kommentje:
Ritka de vannak. Én csak 2 napig használtam az oldalt, ő volt az utolsó akivel beszéltem :D Még akivel passzoltok se jön össze a dolog.
2021. júl. 5. 14:44
 7/19 anonim válasza:
5-ös, Te melyik vagy a felsoroltak közül?
2021. júl. 5. 14:46
 8/19 anonim válasza:

Jajj, az AnoTalk veszélyes hely.

Mellesleg lehet, hogy azért nem akarta megadni a facebok és/vagy egyéb elérhetőségét, mert hazudott valamiben, ami gyorsan kiderülne. Én is voltam 14, 20, meg 30 éves férfi is, pedig 20 éves lány vagyok. :D

Valószínű, hogy sosem találod meg, sajnálom :(

Hány barátot veszítettem el ín is így :(

2021. júl. 5. 14:47
 9/19 Hellmano válasza:
8-as az, miért jó, hogy 30-as faszi vagy 20 éves lányként? :D Nem tudom lehet én vagyok maradi, de én mindenhol igazat írok és soha nem adtam ki másnak magam meg a korom se tagadtam le soha az igaz, hogy nem akarták elhinni ha képet mutattam, hogy 40 felett vagyok :D Mert nem néztek annyinak.
2021. júl. 5. 14:53
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszi, de biztos jó kort mondott mert nagyon ki lehetett következtetni :D Inkább ő nem hite el az én koromat. Tényleg az a probléma sajnos amit írtam.

Én is szoktam mindenféle kort írni, néha nőnek adom ki magam :D Vicces reakciók születnek :D

2021. júl. 5. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!