Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » 26 éves nő keres beszélgetőpar...

26 éves nő keres beszélgetőpartnereket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


26 éves nő vagyok, és olyan intelligens beszélgetőpartnereket, esetleg barátokat keresek, akik nem elégszenek meg az egyszerű small talkkal. Lehet férfi, nő, fiatal vagy idős, ami valójában számít, az az emberség, tolerancia és a normális hangnem.

Amit érdemes lehet tudni rólam: végzettségem szerint tanár vagyok, de nem a szakmámban dolgozok. Szeretek írni, szeretem a művészeteket, az érdekes látásmódokat. Imádom a természetet és a növényeket, az utóbbiakat gyűjtöm is. Boldog párkapcsolatban élek, így ilyen céllal ne keressen senki. :)


2020. jún. 17. 15:05
 1/8 anonim válasza:

A pároddal nem tudsz beszélgetni? Nincs baráti körötök?

Léteznek hobbi-csoportok a valóságban és a neten is, mindenféle érdeklődési körűeknek.

2020. jún. 17. 15:06
 2/8 anonim válasza:
Szerintem mi jót tudnánk beszélgetni. Hosszútávú barátság sincs ellenemre, ha neked se.
2020. jún. 17. 15:11
 3/8 A kérdező kommentje:

#1

De, nagyon jókat beszélgetek a párommal, ahogy vannak barátaim is. Tematikus csoportokban is benne vagyok. De mivel itt van ez az Barátkozás kategória, gondoltam, hátha megismerkedem pár érdekes emberrel. :)


#2

Ha úgy gondolod, írj nyugodtan :).

2020. jún. 17. 15:30
 4/8 anonim válasza:
Tipikus kamu...
2020. jún. 17. 15:50
 5/8 anonim válasza:

4-es

Nem régóta vagyok fent gyakorin, szóval lehet nem vagyok teljesen képben, de ez mitől "tipikus kamu"? Terveztem neki írni, de kicsit elbizonytalanítottál...

Írhatsz privátban is, ha nem akarod itt leírni.

Köszi! :)

33F

2020. jún. 17. 15:56
 6/8 anonim válasza:
Ha partnered van, felejtős. Hetero férfiként hetero nővel nem barátkozok, legfeljebb a nemi szerveink. 😄 F
2020. jún. 17. 16:47
 7/8 anonim válasza:

6-os

Ez miért olyan lehetetlen? Nekem vannak női barátaim és van olyan, akinek nincs pasija, mégse akarok tőle semmi és nem azért, mert csúnya lenne vagy bármi.

2020. jún. 17. 16:50
 8/8 anonim válasza:
7-es, nekem is vannak női barátaim. Van közte olyan is, akivel azután szexeltünk, hogy 2 órával előtte még a barátjával kávéztunk hármasban. Továbbá mindegyikkel volt már olyan a téma, ami ha tettlegességig nem is ment el, egy fiúbaráttal erősen meleg lenne. Férfi és nő között nincs igazi barátság.
2020. jún. 17. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!