Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Fiatal lányok, szoktatok...

Fiatal lányok, szoktatok barátkozni 30-40 körüli nőkkel?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból kérdezem. :)

Én 38 vagyok és nincs gyerekem, furcsa belegondolni, hogy egy mai fiatal lány számára már az anyja korabeli boomernek számítok.

Volt már rá példa, hogy egy vadidegen fiatal lány pasizási tippet kért tőlem. :) Bár nem tudom, miért pont tőlem. De felmerült bennem a kérdés, hogy a fiatal csajok számára mi már csak ilyen szánalmas boomerek vagyunk, vagy esetleg szívesen beszélgetnek velünk? Esetleg kíváncsiak a tanácsainkra, tippjeinkre is?


2021. júl. 10. 18:44
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nem vagyok barátkozós típus, de szeretnék egy 8-15 évvel idősebb “barit”. Taszítanak a komolytalan, felelősségtelen lányok. Idősebb nők többnyire nem szánalmasak. Mindenhol van ilyen-olyan.
2021. júl. 10. 19:00
 2/11 anonim válasza:
Nem barátkozni akarsz te, hanem egy harmadikat keresni a kapcsitokba!
2021. júl. 10. 19:10
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem barátkozni akarok, egy kérdést tettem fel! Úgy tudom, arra van az oldal! :D
2021. júl. 10. 19:13
 4/11 anonim válasza:

Én simán, nem is bírom a korombeli lányokat, annyira gyerekesek tudnak lenni, hogy hihetetlen. Azért is barátkoznék idősebbel, mert tényleg sokkal tapasztaltabbak vagytok, mint mi és ha tanácsra van szükségem akkor sokkal inkább kapok idősebbektől értékelhető válaszokat.

21/L

2021. júl. 10. 19:19
 5/11 anonim válasza:
én 17 éves vagyok, de szívesen beszélgetnék egy anyám korabelivel, anyámon és a női családtagjaimon kívül :) főleg az tetszene, hogy máshogy látják a dolgokat és számomra sokkal felelősségteljesebbnek és tapasztaltabbnak tűnnek, mint a korombeliek. nem szeretem nagyon én sem a korombeli lányokat, mert engem sajnos nem érdekel se a TikTok, se az Instagram, viszont a régi filmek és a ruhák nagyon! (tudom, tudom nem csak ezekről beszélgetnénk de ezeket a témákat is nagyon szeretem).
2021. júl. 10. 20:03
 6/11 anonim válasza:

Bár én nem lány vagyok, de a #4 hozzászóló válaszában benne van az én véleményem is.


90%-ban nem lehet mit kezdeni a 20-25 éves korosztállyal (ja, de egy dolgot lehet max, de nekem nem az a lényeg).


Szóval 30-40 között minden, csak nem boomer.

És nekem kb az ideál, de ezt csak mellékesen jegyeztem meg,semmi szándék nincs benne.

25/f

2021. júl. 10. 20:07
 7/11 anonim válasza:
De egy átlátszó, kamu kérdés.
2021. júl. 10. 21:13
 8/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok mit kezdeni a beteg agyú kommentelőkkel. Tudom, hogy itt rengeteg embernek vannak beteges, gusztustalan ferde hajlamai. Nekem, hálistennek, nincsenek. Próbálj meg nem magadból kiindulni, mert nem mindenki ferde hajlamú, mint te.
2021. júl. 10. 23:04
 9/11 anonim válasza:
Nyugi!🙃
2021. júl. 11. 07:20
 10/11 A kérdező kommentje:
Ja és nem kérek privátot férfiaktól. Komolyan nem értem, miért gondolják az emberek, hogy valaki azért ír ki egy ilyen kérdést, mert kerülő úton ismerkedni akar, és arra vágyik, hogy majd a sorok közül az illetékesek kiolvassák ezt a reménységet. Az fel sem merül, hogy ha ismerkedni akarnék, akkor azt írnám. Agybaj.
2021. júl. 11. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!