Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Keresek valakit anotalkról....

Keresek valakit anotalkról. 20 éves fiú, a részleteket alul írom?

Figyelt kérdés

Nagyon jófej volt, tök jól elbeszélgettünk, és már 2 napja keresem.

Én 17 éves lány vagyok, és jól kijöttünk. Azért raktam fel ezt a kérdést hátha megtalálom, mert nagyon hiányzik, talán látja ezt a kérdést, nem tudom. Az se biztos, hogy van gyakorija, de egy próbát megér.



2021. júl. 23. 21:12
1 2
 11/17 anonim válasza:

#10


Vannak, de kevesen. Szóval ha normálisat akarsz ott keresni, akkor áldozz rá 1 vagy másfél órát, mert azalatt szinte 100 %, hogy csak gyökereket fog bedobni.

2021. júl. 24. 14:04
 12/17 A kérdező kommentje:
9, azért, mert volt már olyan, hogy valakivel megszakadt, és utána ő is engem keresett meg én is őt. Plussz bizonyos oknál fogva nem adott meg más elérhetőséget az elején, és másnap is csak egymást kerestük, és perceken belül meg is találtuk a másikat, mert másokkal nem is beszélgettünk, egyből kiléptünk mindenkinél aki nem a másik volt. És ennek köszönhetően hamar megtaláltuk egymást másnap is. Ha ez a srác is így tenne akkor már megtaláltam volna, azért annyi ember nincs az oldalon, hogy sose őt dobja be, ha mindketten keressük egymást.
2021. júl. 24. 18:58
 13/17 anonim válasza:
Hidd el, napi több százan azért használják azt az oldalt, szóval annyira nem egyszerű dolog.
2021. júl. 24. 19:03
 14/17 A kérdező kommentje:
Érdekes, bezzeg egy csomó embert bead vagy 4x is egy 10 percben, őt is beadná. Meg azt a másik srácot is, 5 napig beszéltem vele, mindig egymást kerestük, nemcsak szerencsénk volt, hogy újra bedobott minket, és a leghosszabb idő félóra volt amíg nem találtuk egymást, de általàban 10 perc alatt meg szokott lenni a másik. Szóval de, egyszerű, ha 1 személyt keresel csak és mással nem állsz le hanem azonnal tovább nyomsz.
2021. júl. 24. 22:26
 15/17 anonim válasza:
Miről beszélgettetek, hogy így a szívedhez nőtt?
2021. júl. 25. 14:25
 16/17 anonim válasza:
Megtaláltad?
2021. aug. 23. 16:52
 17/17 A kérdező kommentje:
16, nem. Az is lehet, hogy nincs gyakorija, akkor meg hiába kerestem itt. Na mindegy. :(
2021. aug. 24. 08:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!