Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Fiúk, ti nem érzitek megalázón...

Fiúk, ti nem érzitek megalázónak az internetes ismerkedésben fennálló egyenlőtlenségeket?

Figyelt kérdés

Egy nőre jut 100 pasi így az az 1 nő kedvére tud válogatni míg pasiként szinte küzdeni kell azért, hogy észrevegyenek és sokszor ha nem sikerül teljesen ignorálva maradsz. Még egy finom elutasítást se kapsz. Ez megy a társkeresőkön és itt is az ismerkedés rovatban, vagy privát üzenetben.

Egy tárgy vagy, akinek száz másikkal kell versenyre kelnie. És a legrosszabb, hogy sokszor nem is olyan lányok kegyeiért megy a verseny aki legalább az elvárásaid közelében van. Te nem tudsz válogatni pasiként, mert nincs annyi elérhető lány, hogy megengedd magadnak ezt a luxust. Eleve a neten ismerkedő lányok többsége az a kategória akikre élőben nem figyelnek fel és sokszor megvan ennek az oka.


Szóval összegezve sokszor olyan lányért kell megalázkodnod szinte (még ha csak virtuálisan is), tűrve a rengeteg ignorálást a tényleg normális leveleidre aki amúgy nem is kellene. Valahol a netes ismerkedés pasiként tényleg a kétségbeesettek utolsó lehetősége. Én személy szerint feladom ezt a kategóriát, de érdekelne mások tapasztalata is. Te nem érzed megalázónak ezt az egészet?


2021. aug. 30. 21:40
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
A férfiak is szeretik magukat különlegesnek érezni ismerkedéskor és a mi egónknak is szüksége van arra, hogy azt érezzük, hogy kellünk a másik nemnek. Ez viszont az interneten egyáltalán nem így van, ott a megtűrt érzésed van aki kiváltságos, ha visszaírnak neki egyáltalán. Tényleg van akit a kétségbeesés miatt képes ennyire megalázkodni és elveszteni férfiasságát? :D
2021. aug. 30. 21:44
 2/22 Noren1989 válasza:
Ha van is egyenlőtlenség, mit érdekeljen? Ahogy egy 100m-es sprinter ellen sem kell indulnom síkfutàsban, így itt sem kell 😚😉
2021. aug. 30. 21:44
 3/22 anonim válasza:
Ez azert nem teljesen van így, dögivel próbálnak ismerkedni nők is a neten, csak kevesebbet panaszkodnak miatta. A neten amúgy válogatósabbak az emberek, főleg a külsőre, mert a képeket nézik először. Akinek nincs vagy nagyon fogós bemutatkozása, vagy nagyon jó külseje az mindkét nemből ugyan azt kapja a másiktól: semmit.
2021. aug. 30. 21:45
 4/22 anonim válasza:
Jobb mintha allatok lennenk akkor verekedni kene a nokert
2021. aug. 30. 21:47
 5/22 anonim válasza:
Szeressetek Jézust!!! Ne a foldi javakra vagyjatok! Jezus ami meg mentonk!Hallelujah
2021. aug. 30. 21:50
 6/22 A kérdező kommentje:
#3 de akkor miért is jó ez? mármint egy jó bemutatkozás és egy szép kép nem jelenti azt, hogy élőben is passzoltok és jó kapcsolat lesz köztetek. Egyébként ismerem a jelenséget, hirtelen mindig sokkal szimpatikusabb leszek amikor előkerül a fotóm. Csak hát egy fotóval leélni egy életet nem lehet. :D
2021. aug. 30. 21:51
 7/22 anonim válasza:

Jó régen voltam társkeresőn, de akkor átlagban 1 nőre 2 férfi jutott, messze nem száz. Ebből még vonjuk le azt, amikor a 60 éves dagadt közmunkás Béla kiírja, hogy 20-25 éves, karcsú szőke lánnyal ismerkedne az asszony háta mögött titokban (rengeteg ilyen gáz alak van), és kb. ott tartunk, hogy egy nőre egy normális férfi jut.

Az alap, hogy egy normális bemutatkozás legyen, mert a sokadik "nem tudom, mit írjak ide, írj és akkor megismersz" után már az is üdítő, ha pár sort le tud írni valaki, ha ráadásul helyesírási hiba nélkül, az már plusz.

2021. aug. 30. 22:00
 8/22 A kérdező kommentje:
Most sajnos nem ez az arány. Sajnos itt is napi több üzenetet kapok pasiktól, mert azt hiszik, h lány vagyok. Ha tényleg az lennék és nőként írnék ki kérdést akkor elszabadulna a pokol. De tény, h vitát akartam indítani így nem csak a saját véleményem babusgatására vagyok kíváncsi. :D De amúgy vedd hozzá, h attól még az az 1 nő nem biztos, h normális. Én végiglapoztam egy társkeresőt és kb kép alapján a fele már olyan aki nekem nem felel meg. Csak hát ha akarok valamit akkor az igényeket le kell adnom. Élőben ez nincs így, nem kell sorba állni egy lányért és ahhoz mész oda aki tényleg tetszik. Ha meg van közös társaságotok akkor már azelőtt megtudod ismerni mielőtt elhívnád valahova. Élő kontra net. Nekem az élő nyert. :D
2021. aug. 30. 22:06
 9/22 A kérdező kommentje:
#8 csak azért sajnálom amit írtál, mert akik ilyen aljas dolgokat írnak a neten azok tapasztalataim szerint sajnos közelebb vannak lelkileg ahhoz a bizonyos kötélhez, mint azok a "hisztisek" akiket említettél. Sajnos jóval közelebb. Remélem minden rendbe jön veled!
2021. aug. 30. 22:09
 10/22 anonim válasza:
#6 egyáltalán nem jó, de így alakult ki sajnos. Én az élőben ismerkedésre szavazok.
2021. aug. 30. 22:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!