Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hogyan kérjek fel egy fiút...

Hogyan kérjek fel egy fiút táncolni szalagavatóra?

Figyelt kérdés
Halihó! Idén lesz a szalagavatónk és az osztályunkban csak két fiú van, szóval máshonnan kell párt szereznem. Külsőst nem szeretnék, tehát az egyik évfolyamtársamban gondolkodtam... még sosem beszéltem vele, egyszerűen nem volt rá alkalmam, ezért tartanám furának, most felkérni. Viszont sürget az idő! Lányok, ti hogy kérnétek fel egy fiút? Srácok, titeket már kértek fel??? Izgulok!

2021. szept. 2. 19:15
 1/4 anonim válasza:
Mindenképp személyesen! Ne online, ne telefonon. Menj oda hozzá és határozottan kérdezd meg, hogy ne haragudjon, hogy ismeretlenül zavarod, de lehet-e egy kérdésed, ha igent mond (99%) akkor kérdezd meg, nyugodtan, lazán mondd a szemébe, ne idegeskedj, ne izgulj, ne látszódjon rajtad, hogy félsz, bizonytalan vagy, meg ilyenek.
2021. szept. 2. 19:31
 2/4 anonim válasza:
Húzd be a sarokba,majd mond neki táncoljon veled,cserébe lepuppantod.
2021. szept. 2. 20:04
 3/4 anonim válasza:
Majd én táncolok Veled
2021. szept. 2. 20:07
 4/4 anonim válasza:
Táncolsz velem? 🤷🏻‍♂️🤷🏻‍♂️🤷🏻‍♂️🤷🏻‍♂️🤷🏻‍♂️
2021. szept. 3. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!