Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Találok megbízható, oltott...

Találok megbízható, oltott embert, ha úgy alakul?

Figyelt kérdés
A koronavírus elleni vakcinázást teljes mértékben elutasítom. Így, ha esetleg előáll az a helyzet, hogy az oltatlanok sehová sem mehetnek be, akkor kellene nekem egy oltott ember, aki elintézi, amit én nem tudok. Teszem azt bevásárol, megtankolja az autóm, elmegy postára, és hasonló apró-cseprő dolgok. Természetesen megfelelő fizetség mellett.

2021. szept. 4. 07:30
1 2
 11/14 anonim válasza:

Bevásárolni a legközelebbi boltban, gyógyszertárba menni talán még egy ideig nem lesz tiltott. A postát és benzinkutat nem tudni.

De nem aggódj nagyon, gondolom lesznek vállalkozások, amelyek erre az igényre épülnek fel,mint ahogy már van pl a kifli.hu .

Kivéve ha kormányzat megtiltja az oltatlanokkal való érintkezést. Akkor nem tudni, hányan lesznek, akik szembe mernek szállni ezzel az ŐRÜLTSÉGGEL.

2021. szept. 4. 12:28
 12/14 anonim válasza:
Elmegy helyetted a fogorvoshoz is?
2021. szept. 7. 15:40
 13/14 anonim válasza:

"lesz olyan szociális ellátószerv, ami direkt azzal foglalkozik, hogy oltatlanok részére közvetít oltott embereket ügyintéző pozícióba?"

Lesz olyan feladata minden önkormányzatnak, hogy lássanak el mindenkit élelmiszerekkel és gyógyszerekkel, aki nem mozdulhat ki otthonról, mint ahogy az első-második hullám idején is volt.

A többit viszont a te dolgod lesz megszervezni.

2021. szept. 7. 15:51
 14/14 anonim válasza:
Engem a korod és a nemed nem érdekel. Az, hogy merre vagy, na az számít, meg a bér. Szükség esetén külföldre is mehetek, Pfizert kaptam, 2x. Ha kell, lesz 3. is, nekem nincs ellenemre.
2021. szept. 7. 22:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!