Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Mennyi idő illik elhívni...

Mennyi idő illik elhívni találkozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Van egy lány, akivel pár napja ismerkedtem meg, vagyis mondhatni ráírtam.(Iskolából látásból ismertük egymást már) Még soha nem éreztem így, nagyon érzem kettőnk között azt a bizonyos kémiát. Minden témában egyezik a véleményünk, hasonló a felfogásunk nagyon.


Mikor illik elhívni Őt valahová? Így pár nap után még gyorsnak érzem, részemről mehetne, de nem szeretném egyből belerángatni Őt ebbe. Viszont várni sem szeretnék, mert hülyeség lenne hetekig írkálni úgy, hogy 99% hogy ebből lehetne valami.



2021. szept. 7. 14:14
 1/3 anonim válasza:
Amikor Te érzed akkor!
2021. szept. 7. 14:41
 2/3 anonim válasza:
Minél hamarabb, egyszer egy lány emiatt jött össze mással. Na jó, bár ő nem teljesen volt normális, de tényleg nem éri meg sokat várni :)
2021. szept. 7. 14:42
 3/3 anonim válasza:
Nem is találkoztatok, de már érzed a kémiát:D Remélem csak egy ráírós kiskotsognek tart...
2021. szept. 8. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!