Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van itt olyan Nő aki szeretne...

Van itt olyan Nő aki szeretne ismerkedni és találkozni is hajlando?

Figyelt kérdés
Debrecen ~ Nyíregyhaza környeke
2021. okt. 25. 17:44
 1/8 anonim válasza:

Nem jellemző de sose lehet tudni.

Ne add fel én drukkolok.

2021. okt. 25. 18:11
 2/8 A kérdező kommentje:

Öcsem

Szemelyesen meg nem találni nőket

2021. okt. 25. 18:16
 3/8 anonim válasza:
Pont Debrecen és Nyíregyháza ahol nem találsz? Nyiregyen pénteken ott a város lehet menni Jafiba, Szmogba ott a Barbizon is ha kicsit fiatalabbakat akarsz részegen, ha "előkelőbb" kocsmát akarsz ahol nem találsz kiskorút lehet menni a Blues Caféba és még lehetne sorolni a végtelenségig, Dallas, Yess, de ha ezek nem jönnek be ott szokott lenni a Vidor fesztivál nyáron, télen is a forgatag. Debrecenben meg szintúgy de itt nem csak pénteken találsz kocsmákban, illetve ott szoktak lenni az ÁJK-s és különböző egyetemi bulik a Kazánban, a Halban, a Víztoronynál és szintén lehetne még sorolni. Ha nem ide írnád a kérdést akkor tuti találnál, hiszen mindenki másnak összejön csak neked nem?
2021. okt. 25. 18:40
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 az altalad felsorolt helyek es az alkohol stb az ami nalam nem jatszik. Én nem reszegen vagyok Jani.
2021. okt. 25. 19:19
 5/8 anonim válasza:
Ki mondta hogy inni kell ha elmész egy kocsmába? Számtalan lányt találsz aki szintúgy nem iszik alkoholt én is szoktam ilyen lánnyal járni a várost, nem tudom hol szeretnél személyesen akkor, próbáld meg a vonatot én is jót beszélgettem valakivel mikor utaztam a két város között de ott vannak a buszok, villamos, vannak ott lányok ismerkedni bárhol lehet csak tudni kéne kezdeményezni. Amúgy meg ha az alkohol nem játszik szoktak lenni bulik anélkül csak keresni kell.
2021. okt. 25. 19:29
 6/8 anonim válasza:

Én férfi vagyok, de azért tudok neked válaszolni!


Nincs itt ilyen nő!

2021. okt. 25. 19:37
 7/8 A kérdező kommentje:
Itt persze h nincs
2021. okt. 25. 19:47
 8/8 anonim válasza:
Talán írd ki a korodat is.
2021. okt. 25. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!