Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányok miért nem szeretnek...

A lányok miért nem szeretnek ismerkedni és eljönni a találkákra? Miért ennyire flegmák, ha egy fiú komolyan szeretne ismerkedni és találkozni velük?

Figyelt kérdés
Nem értem, ha voltam tökös a haverokkal és leszólítottunk idegen lányokat, akkor is elég elutasítóak voltak egy pár kivételtől eltekintve, ha neten kezdeményeztem akkor is. Mégis hol és hogyan találhatnék végre ismerkedésre nyitott, magányos, jó fej, humoros, szeretnivaló lányt manapság ezek után?
2014. máj. 11. 19:04
 1/4 anonim válasza:
korod? :)
2014. máj. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
engem a pasim neten szedett össze, pedig nem az a bredpitt típus, akit a fiúk istenítenek... szóval ha neki sikerült, nem olyan lehetetlen az.
2014. máj. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Kor ? Hol laksz ?

16/l

2014. máj. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
16 vagyok, az az gimnáziumba elsős, az osztályom 85%a lányokból áll és elég jól el vagyok velük, talán még jobban mint a kanokkal :D . Van hogy el is megyek velük egy pár helyre, vagy maguktól elhívnak. Persze, nem vagyok búza, és nem is hiszik azt hogy az vagyok.
2014. máj. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!