Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van még rajtam kívül olyan...

Van még rajtam kívül olyan ember aki hétvégén nem délelőtt 10 és délután 2 között kel fel?

Figyelt kérdés
Eddig még egy emberrel sem találkoztam aki délelőtt elérhető lett volna, mindenki hajnalig fent van aztán délutánig alszik, én meg egész délelőtt egyedül kuksolok mert mások alszanak. Most itt nem azokra gondolok akik reggel munka miatt kelnek, én minden nap reggel 7-8 körül kelek, néha korábban is. Velem van a baj?
2021. okt. 30. 10:39
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
Persze hogy vannak. Én max 6 ig alszom.
2021. okt. 30. 10:48
 2/28 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok, 7 fele felkelek mert az állatokat el kell látni, meg amúgy is már ráálltam hogy 7kor fixen felkelek, de ilyen fél8 fele már végzek mindennel.
2021. okt. 30. 10:48
 3/28 anonim válasza:
Ha nem faradsz el hétköznapokon akkor termeszetes hogy nem akarsz sokat aludni. Akik sokaig fentvannak azok a hetvegen pihennek. Nincs veled semmi baj, kiegyensúlyozattabban élsz mint mi
2021. okt. 30. 10:48
 4/28 A kérdező kommentje:

Képzeld dolgozok, fizikai munkát, csak időben lefekszem és nem alszok délig. De amikor nem dolgoztam ugyan úgy korán keltem és korábban feküdtem.


#2 ja nálam is hasonló, nem várathatom az állatokat délig ha megszokták hogy hétköznap már reggel 6-kor esznek. Persze utána van hogy visszafekszek henyélni meg telefonozni, de más nem szokott elérhető lenni legalább 10-11-ig.

2021. okt. 30. 10:53
 5/28 anonim válasza:
Én 10 körül kelek hétvégén, de előbb is, ha előre megbeszélünk délelőtti programot.
2021. okt. 30. 10:55
 6/28 anonim válasza:
Egyetemista vagyok, mindennap fél 8-kor kelek (ufónak is számítok ezekben a körökben :D). Ha 8-tól van órám akkor persze még előbb. Nem tudok sokáig aludni, nem is igénylem. Este is 11-kor legkésőbb lefekszem. Ha van valami program ami miatt később érek haza (hajnalban pl), akkor is felkelek reggel a szokott időben. Aznap így kevesebbet alszom vagy egyáltalán nem, ez van, néha ki lehet bírni. Tanulni se tudok éjszaka, nem is maradok fent emiatt. Akkor inkább felkelek 5-kor és akkor tanulok.
2021. okt. 30. 11:01
 7/28 A kérdező kommentje:
#6 megnyugtató olvasni hogy nem vagyok egyedül 🥰
2021. okt. 30. 11:04
 8/28 senior10 válasza:
egyáltalán nem biztos, hogy azért nem elérhetőek mert alszanak. mosás, takarítás, bevásárlás stb. ezekkel simán elmegy egy délelőtt.
2021. okt. 30. 11:08
 9/28 anonim válasza:
3as vagyok,ne vedd támadásnak amit írtam, én irodában dolgozok de mivel éjjelig játszok filmezek vagy chatelek, sose pihenem ki magam hétköznap
2021. okt. 30. 11:09
 10/28 anonim válasza:
Én nem vagyok fent hajnalig és nem alszom délutánig. Viszont a szombat az egyetlen nap a héten, amikor nem kell ébresztőre kelnem, és a saját ritmusomban ébredezhetek. Úgyhogy nem vagyok kíváncsi szombaton délnél előbb senkire.
2021. okt. 30. 11:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!