Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hogyan írjak rá csajra?

Hogyan írjak rá csajra?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogyan kell kezdeményezni. Valami ötletes kellene amire reagálna is. Nem a szia mizu, mert az gáz. Nem vagyok jártas az ismerkedésbe és nem tudom hogyan kell. Nem szükséges csajozós dumának lenni, hanem ami értelmes lenne. Na meg amivel fenn is tudnám tartani a beszélgetést. Ötleteket szeretnék. Tudom a helyzet adja magát, de példákkal lehetne illusztrálni. 31/F

2021. nov. 7. 21:50
1 2
 1/16 anonim válasza:
31 évesen ez elég gáz…
2021. nov. 7. 22:01
 2/16 anonim válasza:

De figyelj már én a legjobb szándékkal kérdezem, de hogy találjunk ki neked szöveget, ha semmit nem mondtál a csajról? Ezt hogy gondoltad? Egy jó beszélgetést kezdeményeznek pont az a lényege, hogy valami személyéhez kötődő dolgot írsz.

Azt se írtad le ki ez mi ez hol ismerted meg hány éves vagy bármit amit tudni lehetne róla. Ennek hiányában a szia mizu az egyetlen, amit tudunk ajánlani.

2021. nov. 7. 22:02
 3/16 A kérdező kommentje:
Igen, de honnan tudhatnám. Ha még nem beszéltem vele. Tinderen keresztül van. Amúgy 29 éves a csaj.
2021. nov. 7. 22:08
 4/16 anonim válasza:

31 éves férfi vagy, életedben elsőnek matcheltél a Tinderen, és nincs ötleted mit kellene tenni.

Rád még rengeteg csalódás fog várni...

2021. nov. 7. 22:16
 5/16 anonim válasza:
Írhatsz bármit, valószínűleg úgyse válaszol. ^^
2021. nov. 7. 22:25
 6/16 anonim válasza:

#3 oké de csak vannak róla képek. Mik vannak a képeken? Csinál valamit? Van rajta más élőlény is? Írt ki valami bemutatkozó szöveget?

31 évesen ez elég ciki, ha nem tudod hogy kéne írni egy nőnek..

2021. nov. 7. 22:28
 7/16 A kérdező kommentje:

6-os tudod, nem mindenki profi mint te meg a magad fajták tudod. Vannak róla képek persze, ez van bemutatkozásba.

,,Azt mondják lehetnék kicsit kedvesebb is. Unikornis is lehetnék, de nem vagyok. Na meg elég ciki, hogy ilyen magadfajta alakok írnak ide ilyen stílusba, mint te meg a többi kommentelő. Na az ciki.

2021. nov. 7. 22:32
 8/16 anonim válasza:

Szia, tudod ez nekem se ment mindig jól... Nekem az válik be, hogy olyat mondok/azzal kezdem a beszélgetést ami számomra is érdekes volna. Egyébként itt egy link:

[link]

Remélem segítettem, sok szerencsét

(igaz nem a kínos csendről kérdeztél, de ezeket én is előveszem néha)

2021. nov. 7. 22:39
 9/16 anonim válasza:

A legfontosabb, hogyha nem reagál az nem miattad van. Lehet, hogy egy csomót gondolkodsz a szövegen és végül szarik bele a csaj. Tinderen kb az összes ilyen. Ne érezd majd rosszul magad.

Persze sok sikert hozzá!

2021. nov. 7. 22:43
 10/16 A kérdező kommentje:
9-es magadat jellemezted! Személyeskedni jöttél ide? Ha nem tudsz normálisan válaszolni akkor pá! Idióta vagy te!
2021. nov. 7. 22:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!