Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan írjak rá egy csajra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá egy csajra Facebook-on?

Figyelt kérdés
Van egy csaj, akit látásból ismerem, de nem nagyon találkozom vele. Rá akarok írni, mondanátok egy jó nyitó szöveget, nekem vagy egy, ami a következő, de pár lány barátomnak nem tetszik: "Őszintén,nagyon rég fontolgatom, hogy rád írjak, nem akarok egy kis Facebook-on menősködő selyem fiúnak tűnni, de mivel nem láttam jobb lehetőséget, gondoltam megpróbálom. Nem szerettem volna egy tipikus: "Szia, na mizu?" szöveggel nyitni, hisz ha még nem ismerjük egymást, miért érdekelne, hogy mi újság veled... őszintén, én is megkaptam már párszor, de minek a sok mellébeszélő szöveg, csajozós duma stb. Lényegre térve szimpatikus vagy és szeretném ha ismerkednénk, mondhatnám azt is hogy tetszel, viszont ez csak a külső, ami gyönyörű csalódás is lehet." Kérlek, lányok ti is segítsetek, ti hogy akarnátok, hogy egy fiú rátok írjon?
2020. aug. 31. 13:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Tuti nem írnék vissza erre, bocsi.
2020. aug. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Hellmano ***** válasza:
80%
Ez gáz erre szerintem kivétel nélkül senki nem fog válaszolni. Ennél, amit itt össze-vissza írkálsz még hidd el a Mizu is jobb :D Szóval ez is mutatja, hogy ezt felejtsd is el. Ha meg már mástól kell ötlet az rég rossz...
2020. aug. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Hát nekem ez inkább rémisztő lenne elsőre, bocsi :(

Nem taliztok esetleg a közeljövőben valamikor? úgy talán egyszerűbb lenne, meg a kérdés az hogy tudsz-e addig várni.

2020. aug. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az idézett szöveg 80%-át ki lehetne húzni, ugyanis egyáltalán nem fogja érdekelni, hogy miért ezt írtad egy "Szia, na mizu?" helyett. Feleslegesen jártatod a szádat.


Én eleve nem szeretem, ha Facebook-on írnak, mert személytelennek gondolom, és ha van is egy jó nyitás, akkor értelmes beszélgetést a többség már nem tud fenntartani.


Azt írod, hogy látásból ismered. Honnan? Nincs lehetőséged esetleg élőben beszélni vele? Azt esetleg van lehetőséged kideríteni, hogy ő hogy viszonyul hozzád?


Először is azt szögezd le magadban, hogy miért szimpatikus és miért szeretnéd megismerni. Azt jó, hogy nem a külsejével indítasz, de akkor mi fogott meg benne? Mindenképpen erre gondolj, és neki is jobban fog tetszeni, mert látszani fog, hogy tényleg érdekel téged és nem a felszínesség irányít. Például szimpatikus neked, mert hallottad beszélni egy témáról, és megfogott, amit mondott vagy esetleg van közös érdeklődésetek.


A lényeg az, hogy emeld ki, hogy miért szimpatikus. Aztán ha beszélgettek, akkor tehetsz rá megjegyzést, hogy külsőre is bejön (ki ne örülne egy bóknak?), de magamból kiindulva azt szeretem, ha valaki tudja is a vonzalma okát és ki is mondja.

21/L

2020. aug. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Miért akarsz irni neki? Mi a valós célod vele?
2020. aug. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Fel akarom szedni, de élőben nem találkozom vele, nincs lehetőségem. Kérlek aki jártas ebben nyomjon egy szöveget.
2020. aug. 31. 13:40
 7/12 anonim ***** válasza:
32%
Felejtsd el..
2020. aug. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ja próba nélkül felejtsem el, csak én nem az vagyok aki feladja, ha nem segítetek akkor is megpróbálom
2020. aug. 31. 13:43
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
"Szia! Látásból már ismerjük egymást, de eddig nem volt alkalmam arra, hogy közelebbről megismerjelek. Kérlek adj egy lehetőséget. Köszönöm."
2020. aug. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Könnyebb ha van valami ismeretség kapocs, pl. egy egyetem.

Utána lehet egy kamu kérdősorod stb. hogy pár percig kérdésekre van szükséged, válaszolna-e.

Ezek után látod, hogy vevő-e az ismerkedésre vagy csak leakar tudni téged gyorsan.

Mindig bejött.

2020. aug. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!