Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Milyen napod volt ?

Milyen napod volt ?

Figyelt kérdés

Mi aggasztott leginkább és miért vagy hálás? Milyen jó vagy rossz dolgok történtek veled ?

Itt nyiltan leirhatod,úgysem ismer senki :)



2021. dec. 3. 15:59
1 2
 1/13 anonim válasza:

Jó napom volt, köszönöm. Ma mióta a kislányom megszuletett, először főztem nagyobb volumenű kaját, remélem finom is lesz.

Hálás vagyok mindenért, amim van, nehéz lenne felsorolni, de pl a ferjemert, a kislanyomert, a hazunkert, hogy van mindennap mit enni stb. Ezekért minden nap hálás vagyok.

Aggasztani max annyi aggaszt, hogy milyen lesz a kaja😅

Rossz dolog nem történt velem, egyszerűen boldog vagyok :)

Neked, kedves Kérdező milyen napod volt?

2021. dec. 3. 16:10
 2/13 anonim válasza:

Jó napom volt, de aggaszt, hogy nem nagyon tudtam tanulni Afrika országainak fővárosait.

Neked milyen napod volt?

2021. dec. 3. 16:11
 3/13 A kérdező kommentje:

1. Majd írd meg ,hogy milyen volt a kaja 🥰!De ne aggódj,biztos finom lesz 😊

2. Ne aggódj ,még megtudod tanulni,úgy gondolom🥰

Nekem még van néhány elintézni valóm ma itthon, de egyébként jó napom volt , épp az elõbb jutott eszembe ,hogy mennyire fontos lehet hálás lenni a kisebb dolgokért is , és a jót keresni🥰

2021. dec. 3. 16:27
 4/13 anonim válasza:
Nem valami jo. Pszihiátriára kerültem, ott dolgozok most.
2021. dec. 3. 16:48
 5/13 A kérdező kommentje:
Remélem ,hogy jó lesz az ùj munka helyeden Semmi sem ok nélkül történik 🥰
2021. dec. 3. 16:57
 6/13 anonim válasza:

Szuper volt a mai nap is! Hisz még itt vagyok! Csomó jó dolog történik körülöttem,velem csak észre kell venni őket!

Mi aggaszt? Azért van amit máshogy kellett volna, vagy megsem kellett volna csinálnom, de majd holnap jobban igyekszek figyelni!

2021. dec. 3. 17:20
 7/13 anonim válasza:
Semleges volt, dolgoztam, nem volt kimerítő viszont nem aludtam sokat úgyhogy alig bírtam nyitva tartani a szemeim. Most aludtam egy keveset aztán lehet nemsoká megnyitom az estét amitől semlegesből pozitívba mehet a nap.
2021. dec. 3. 19:13
 8/13 anonim válasza:
Még nem tudom, majd jövő héten derül ki. Találtam egy munkát, ami teljesen megfelelne másodállásnak. De majd csak ez után derül ki, hogy lesz-e belőle valami. Most még csak rátaláltam :D
2021. dec. 3. 19:37
 9/13 A kérdező kommentje:

Szurkolok 8-as !

7-es legyen szép estéd :)

6- os a te kommentedbōl árad a pozitiv energia :D

2021. dec. 3. 19:39
 10/13 anonim válasza:

Köszi szépen :)

#8

2021. dec. 3. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!