Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lakásotthonban élők! Milyen...

Lakásotthonban élők! Milyen okból kerültetek oda, és hány évesen és most hány évesek vagytok? Szerettek otthonban élni?

Figyelt kérdés
Kiváncsiságból kérdezem, mert sokszor elképzeltem, hogy milyen lenne ha lakásotthonban élnék szerintem nem lehet rossz ott élni.(:

#lakásotthon #milyen ott az élet #elképzeltem
2021. márc. 16. 10:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Ott dolgozók is írhatnak tapasztalatokat, hogy hogyan telnek a minnden napok egy lakásotthonba!!
2021. márc. 16. 10:10
 2/3 anonim ***** válasza:

Kérdező, hány éves vagy? Mik a konkrét családi problémák, amik miatt menekülnél?


Azt tudod, hogy a lakásotthonba kerüléshez gyakorlatilag állami gondozásba kell kerülnöd?

2021. márc. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nincs semmi családi problémám csak kíváncsi vagyok milyen az élet a lakásotthonba. 16 éves vagyok.
2021. márc. 16. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!