Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki lehetőleg...

Van itt olyan aki lehetőleg Vác környékén van és MASSZŐR és vagy masszőrnek tanul? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
Szia érdeklődő én egy fiatal férfi masszőr vagyok. Utóbbi időben végeztem mint masszőr. Egy csoporttársnő akivel rendszeresen összejártunk gyakorolni a masszázst meg készültünk az elméleti vizsgákra is abban maradtunk, hogy suli után is össze fogunk járni és adunk egymásnak masszázst kölcsönösen, egészségmegőrző pozitív hatásai miatt meg, hogy nagy-nagyon jól esik. :) Neki most úgy alakultak a dolgai, hogy abszolút nincs ideje erre. Ezért csak ritkán ha össze tudunk futni, akkor sem biztos, hogy egy kölcsönös "érdemi" masszázs belefér. Magyarán van-e elég idő, hogy oda-vissza meglegyen a masszázs. Nekem vele az tetszik, hogy baráti alapon működik és teljesen más mint mikor elmész valahova csak egy masszőrhöz és főként csak pénzért kapsz valami masszázst. Itt az anyagi faktort teljesen mellőzni akarom, szimpátia... baráti alapon kel működnie. Szempont, hogy női masszőr legyen. Konkrét rendszerességi alkalmat nem írnék majd kialakul. De heti - kétheti alkalom jó volna ha lenne. Fontos tisztázni ne mossuk össze az erotikával ezt a felhívást. Privát üzenetben lehet keresni a továbbiakban, ha neked is hasonló igényed van vagy bármit még szeretnél tudni. :) Szia legyen szép napod!

2021. dec. 31. 01:16
 1/4 Barnabas333 válasza:
Jó próbálkozás😆 ilyen hölgyet én is keresek a fővárosban. Egy masszőr negyvenes férfi...És tényleg az vagyok Édesanyám még oktatott is gyógymasszást is. De csak barátnőket masszíroztam így jó lenne egy hölgyön újra gyakorolni. Nem kell, hogy masszőr legyen, csak duci ne legyen. Ingyen gyakorolnék rajta.
2021. dec. 31. 04:30
 2/4 anonim válasza:
#1 Mi bajod a ducikkal?Legalább jobban gyömöszölheted őket.
2021. dec. 31. 11:06
 3/4 A kérdező kommentje:
#1 Akkor van rá esély, hogy Édesanyádat ismerem személyen, ha Margit-híd közelében szokott oktatást végezni. Írhattam volna férfi masszőrt (nem adok meg nemet),de nőket szívesebben masszírozok, nyilván nem teszek különbséget masszázsterápia közben. Meg ez elég furán venné ki magát, hogy férfi - férfit baráti alapon masszíroz pusztán. Egyébként látom az elkerülte a figyelmedet a "ne mossuk össze az erotikával" mondat. "Vagy fogalmazhattam volna így is, hogy a masszázs erotikus elemket nem tartalmaz." Ahogy sok kolléga szokta kiírni apró betűvel. Sajnos a köztudatban az a téves sztereotípiai kép van, hogy masszázs = erotika. Holott nem egyenlő.
2021. dec. 31. 11:14
 4/4 anonim válasza:
Masszőr nem vagyok de minden nő szerint a farkam tuti! Aki masszázs helyett orgazmust szeretne, írjon bátran!! ;)
2021. dec. 31. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!