Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Érdemes elmenni ismerkedés...

Érdemes elmenni ismerkedés trénerek egyikéhez?

Figyelt kérdés

Más opcióra is nyitott vagyok, hogy jól tudjak ismerkedni


F



2022. jan. 12. 13:57
 1/5 anonim válasza:
Persze, hogy érdemes. Nekik mindenképpen!
2022. jan. 12. 18:14
 2/5 anonim válasza:
Ha nem tudod mire kolteni mar a felesleges penzedet, akkor igen.
2022. jan. 12. 18:17
 3/5 A kérdező kommentje:
Soha nem ismerkedtem még és nem tudom, hogy hogyan kell, mire kell figyelni… stb
2022. jan. 12. 18:24
 4/5 anonim válasza:
pénzkidobás szerintem is. ismerkedni bárhogy lehet, általánosságban nem ott rontják el az emberek, hanem a másik fél nem nyitott rá valójában. akkor viszont alkalmazhatsz akármilyen módszert, látszólag lehet könnyebben fog menni, de az eredmény ugyanaz.
2022. jan. 13. 07:42
 5/5 anonim válasza:

Akkor lehet esetleg értelme, ha már viszonylag rendben vagy mint férfi.


Valószínűleg inkább az egész személyiségeden, külsődön kell dolgoznod, értékesebb embernek kell lenned. (általánosságban ez szokott lenni legalább is)


Olyan megeshet, hogy kívül belül teljesen rendben vagy, csak valami miatt félsz a nőktől, vagy valami kis hülyeség van, akkor ez megoldhatja. De szerintem ritka.

2022. jan. 19. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!