Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Kiönthetem valakinek a szívem?

Kiönthetem valakinek a szívem?

Figyelt kérdés

Lmbtq+ dolgokban jártas, elfogadó embert keresek.

18 éves aszex lány vagyok, a romantikus orientációmat még nem sikerült pontosan meghatározni, de jelenleg egy velem azonos nemű tetszik. Sajnos nincs a környezetemben senki, akivel meg tudnám beszélni a dolgot. Nem is feltétlen tanácsra van szükségem (bár annak is nagyon örülnék) de ha van itt bárki, aki hajlandó meghalgatni, kérem írjon!

És bocsánat, ha rossz a kategória, ezekbe mindig úgy belezavarodom 😕



2022. jan. 23. 13:17
1 2
 11/14 anonim válasza:

#10


Én első voltam és nekem nem írt azóta sem.

2022. jan. 23. 20:13
 12/14 anonim válasza:

Én arra tippelnék hogy kapott vagy 40 privátot amiből úgy 36 nem fogta fel mi az az "aszex lány" és csak elfáradt...


De ha majd még aktuális nekem is nyugodtan írhatsz exem aszex így ezt a részét talán valamennyire megértem

2022. jan. 23. 22:54
 13/14 anonim válasza:

#12 na igen, van aki úgy gondolja, hogy az aszex azt jelenti, hogy (idézem, elnézést a nyelvezetért): "nem volt még istenesen megrakva".

Szóval elhiszem ha elege lett a privátokból.


Már ha nem kamu/nem lett valami baja a lánynak és azért nem ír. Remélem nincs baja.

2022. jan. 23. 23:41
 14/14 anonim válasza:
Szia! Aszex vagyok és valószínűleg pánromantikus. Ha még aktuális, akkor nyugodtan írhatsz - nyilván eszemben sincs rád nyomulni, "kigyógyítani" vagy rád önteni a frusztrációmat.
2022. febr. 10. 02:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!