Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » 18-24 év közötti vékony/nagyon...

18-24 év közötti vékony/nagyon vékony lányok, van kedvetek beszélgetni/ismerkedni?

Figyelt kérdés
21/F

2022. febr. 3. 19:11
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
Durva lenne, ha a vékonyság egyenlő lenne a kislányos/kisfiús alkattal. Attól függetlenül, hogy egy nő mennyire vékony, jól elkülöníthető pubertás után a teste egy gyerekétől. A pedofilozóknak nem ártana egy kis biológiát tanulni, bár több, mint valószínű, hogy csak dagadt nők irigykednek már megint szokás szerint. :)
2022. febr. 5. 15:32
 22/24 anonim válasza:
#21 ha olyan teste lenne, mint egy kisfiúnak az sem lenne pedofilia egyébként. Nem arról szól a pedofília, hogy milyen a test, hanem, hogy egy gyerekkel, aki ettől sérülhet.
2022. febr. 5. 15:56
 23/24 anonim válasza:
#3 a kis féltékeny duci-lány őrgöngését olvashatták.
2022. febr. 6. 05:31
 24/24 anonim válasza:

Randiztam innen egy -többel is, de most ez nem lenyeg- hölggyel. Semmi kép, hetekig beszélgetés, szexuális igények megbeszélése, stb...

Mind ok volt.

Aztán jött a randi.

Kb 5 percig tartott. Nem részletezném, de ha a képcsere meglett volna, akkor a randi nem jön össze.

Szóval a kérdező jól csinálja, akárki akármit mond. Keressünk azok között, akikkel szívesen mennénk bárhová, aki tetszik. Mindegy milyen külső, mindenkinek más tetszik.

Én is a vekonyat szeretem, de voltam már teltebb hölggyel is, aki kifejezetten tetszett, annak ellenére, hogy nem az ideális nő a szememben. Csak mégis... Mindig mosoly, boldog volt, hogy velem lehetett. És ez sokat jelent...

2022. febr. 6. 06:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!