Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Fiúk szeretnétek beszélgetni?

Fiúk szeretnétek beszélgetni?

Figyelt kérdés

Én 17 éves srác vagyok 170 cm 68 kg,és lábfétis-es szeretnék olyan fiúkkal beszélgetni akik szintén lábfétis-sesek mert én még nem dolgoztam fel,hogy ilyen fétisem van ilyenre van (étvágyam,ilyet akarok csókolgatni) de én ezzel még nem birkóztam meg mert ha ez az izgulás elő jön belőlem akkor szinte egy korcsnak érzem magam,mert már hányingerem van saját magamtól,és persze közre játszik a betegségem is tisztaság mániákus vagyok napi 4-óra hosszát takarítok hétvégén 8-9 ,és emiatt mondom,hogy undorodom magamtól mert lábakat szeretnék csókolgatni de én ezt nem akarom

Biztos azt hiszitek egy nyomorult b*uzi aki azt se tudja ,hogy mit akar, de hátha valaki van itt aki szintén olyan helyzetbe (van,volt) mint én és tudna valami tanácsot adni ,hogy hogy kezeljem, köszönöm ,hogy végéig olvastad

És nem női lábakra gondoltam ,hanem fiú lábakat szeretek csókolgatni ettől még nem kell lenézni én is ember vagyok

De még egyenlőre nem csókoltam meg senkinek a lábát !


2022. febr. 17. 23:32
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
És főként fiú lábakra szoktam maszturbálni
2022. febr. 17. 23:55
 2/12 A kérdező kommentje:
De ezt biztos gondoltátok a leírtak alapján
2022. febr. 17. 23:56
 3/12 anonim válasza:
MZP szerint ugy is mindenki gomba, a lab is gombas ... hajra! :)
2022. febr. 17. 23:57
 4/12 anonim válasza:
Ne aggódj, vannak ennél durvább fétisek is
2022. febr. 17. 23:59
 5/12 anonim válasza:
Milyen láb tetszik ennyire, mutass már egy képet
2022. febr. 18. 00:05
 6/12 A kérdező kommentje:
5-ös nincsen konkrét olyan láb ami tetszik de ha meg látok egy fiú lábát legyen az üzlet parkoló bárhol mindjárt rám tör a vagy és ez engem zavar és ilyenkor el megy az egész kedvem
2022. febr. 18. 00:11
 7/12 A kérdező kommentje:
Azt akartam írni ,hogy vágy
2022. febr. 18. 00:11
 8/12 A kérdező kommentje:
És ezt nem merem el modnani a szüleimnek sőt a világon senki sem tudja no jó most már ti is tudjátok de nem akarom hogy meg tudja valaki főleg a szüleim nem akarom ,hogy meg tudják mert utálnak mindenkit akinek valami féle fétise van ezt tudom és a melegeket meg kinemálhatják utálják szóval engem tutira kitagadnának a fétisem miatt és undorodnának tőlem és ez nagyon fáj már ,hogy fojton titkolóznom kell mindenki előtt főképp a szüleim előtt hiába írjatok ,hogy mondjam el el fogadnak nem ismerem ők mienek nem fogadnának el soha
2022. febr. 18. 00:17
 9/12 NTBS válasza:
Én 36 éves férfi vagyok, de annyi szebb dolog van az életben mint a te fétiseid.
2022. febr. 18. 11:47
 10/12 A kérdező kommentje:
9-nces én nem azt mondtam ,hogy boldogtalan életet élek én nagyon pozitív vagyok csak ez a baj nekem is rengeteg gyönyörű van az életembe
2022. febr. 18. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!