Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Tapasztalataitok alapján...

Tapasztalataitok alapján mennyire kamusak az oldalon hirdetők?

Figyelt kérdés

Kifejezetten ez az oldal érdekel. Szerintetek mennyire hantáznak, kamuznak azoknál a kérdéseknél, válaszoknál a fiúk, férfiak, akik azt hirdetik, hogy mennyire sportosak, találkozni akarnak, vagy ide-oda járnak nyaralni, kirándulni és a költségeket állom címszóval keresnek itt lányokat? Illetve ennyire jól keresek, ennyi diplomám van és ilyen IT-s jól fizető munkám?

Csupán az érdekel, hogy akik belementek az ilyen "játékokba" milyen tapasztalataitok voltak? Valóban igaz, amiket leírnak, vagy nagyrészük kamu, hanta és felszívódott?



2022. márc. 12. 15:59
 1/3 A kérdező kommentje:
Én pasi vagyok :DDD engem ne szivassanak
2022. márc. 12. 17:01
 2/3 anonim válasza:
Mint minden platformon egy része kamu.
2022. márc. 12. 22:30
 3/3 anonim válasza:

A gyakorikerdesek.hu web oldalra gondolsz, akkor azt írom, hogy az utóbbi években nagyon sokat romlott az oldal színvonala.

Teljesen mindegy, hogy milyen témakörrel van kapcsolatban a kérdés, vagy a válasz.

Maga az oldal teljesen anonim, így szinte lehetetlen ki deríteni, hogy az adott válaszadó mennyire ír valós dolgokat, vagy kérdező poénnak szánta a kérdést vagy sem.

Az én véleményem, hogy egy nagyon szuper oldal lenne, ha kevesebb lenne a troll. Meg próbálok minden alkalommal, komolyan hozzá szólni a kérdéshez, és itt is csak ahhoz, amihez értek is és van benne valamennyi tapasztalatom is.

Amúgy a fel tett kérdéseknek, a 70%-ra az interneten is meg lehet, találni a válaszokat, pl... google.hu ... plusz egy kis leleményeség...

2022. márc. 15. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!