Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apróhirdetéseken honnan...

Apróhirdetéseken honnan szerzik be bizonyos hirdetők a telefonokat?

Figyelt kérdés

Pl iphoneoknál, van aki egyszerre 10-15öt árul, van olyan is, aki doboz papír nélülieket.


Nem gsm boltok, magánemberek.



2020. nov. 6. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Megveszik, eladják. Talán olyan helyről veszik ahol nagyon olcsó beszerezni (lásd ahol kevesebb az adó) és eladják itt drágábban.

Vagy pedig különböző illegális oldalakon rendelik. Sok verzió lehet.

Vannak javított telefonok is, amiket újra eladnak piaci àr alatt is.

2020. nov. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De nem igazán értem a kérdést. Telefont nem veszünk semmi papír nélkül, a doboz meg nem annyira fontos. Max újra eladàsnàl.
2020. nov. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én is így vagyok vele, full dobozosat szeretem.


A kérdés meg az, hogy honnét szerezhetik be ezeket a papírok, dobozok nélküli telókat. Egy iphonet ugye ha letiltják, onnantól fogva kuka, úgyhogy lopottak nem lehetnek.

2020. nov. 6. 16:42
 4/8 anonim ***** válasza:

Szürke import, amit aztán eladnak "rendes" áron.


Egész addig nem lesz gond, amíg gariztatni nem kell. Mert utóbbi napokban fő menni.

2020. nov. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

apple termékekre világgarancia van, imei alapján bárhol megcsinálják a világon, hivatalos helyeken.


Androidnál már más tészta, az valóban cinkes. De ezek főképp használt készülékek amiket nézek, fél éves iphoneok

2020. nov. 6. 17:11
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"apple termékekre világgarancia van, imei alapján bárhol megcsinálják a világon, hivatalos helyeken."


nem!

például amcsi iPhonet eu-ban nem fogsz tudni gariztatni!

2020. nov. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

"A mobil adatkapcsolatot biztosító iPad készülékek és az iPhone készülékek esetén a jótállás az Európai Gazdasági Térség (EGT) országaiban és Svájcban érvényesíthető. A fenti régiókon kívül a szervizelési lehetőségek korlátozott mértékben állhatnak rendelkezésre az Apple befolyásán kívül eső technikai okok miatt – a mobil adatkapcsolatot biztosító iPad készülékekkel és az iPhone készülékekkel kapcsolatos információkért tekintse meg a következő weboldalakat: www.apple.com/iphone/LTE/ és www.apple.com/ipad/LTE/."

2020. nov. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lol, régen nem világ gari volt??
2020. nov. 6. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!