Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van itt olyan hölgy aki...

Van itt olyan hölgy aki ismerkedne 29 éves férfivel?

Figyelt kérdés

Írnék magamról röviden. Komárom megyében élek, 190 cm magas vagyok, sportos testalkatú. Barna rövid haj és barna szem. Szabadidőmben szeretek kirándulni, kerékpározni, moziba jó filmet megnézni. Elsősorban csak ismerkednék és ha megvan a közös szimpátia, akkor nem zárkózom el a személyes találkozótól sem.

Vannak kételyeim az oldalon történő ismerkedés miatt, de úgy gondolom hogy egy próbát megér a dolog.


2022. ápr. 9. 23:26
 1/4 anonim válasza:
most nem azért, a leírásod alapján tök szimpi vagy, erre benyögöd, hogy elsősorban neten irogatsz, de talán lehet tali is... Így inkább én se írok.
2022. ápr. 10. 09:50
 2/4 A kérdező kommentje:

Nyílván a közös szimpátia esetén találkoznánk.

Azért is írtam ki ebben a formában.

Sajnálom ha így gondolod, hogy a leírásom ezen része csak az írogatást tükrözi.

2022. ápr. 10. 10:13
 3/4 anonim válasza:
1 a leírás alapján mi benne a szimpatikus? a 190 centi? nem ekézés, csak a többi nem szűkíti le a kört túlságosan.
2022. ápr. 16. 00:06
 4/4 anonim válasza:
Nem csak a tartalmat nézem, hanem a megfogalmazás stílusát is, de köszi, el tudom dönteni, mi szimpatikus nekem
2022. ápr. 16. 06:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!