Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Szerintetek ez nagyon creepy?

Szerintetek ez nagyon creepy?

Figyelt kérdés

Beszélgettük egy lánnyal Tinderen. Lassan válaszolgatott, (de legalább válaszolgatott). Szimpatikus volt, de nem voltam benne biztos, hogy tetszenék neki, ezért még vártam azzal, megpróbáljam előrébb mozdítani a dolgot. Ma válaszolt, de mikor megnyitottam, nem volt új válasza. Gondoltam, megint a szokásos bug, ezért visszaléptem, hogy befrissítsem, de már ő se volt ott a match-ek között. Nagyon furcsálottam, hiszen egy válasz után csak úgy törölni - mikor eddig rendesen beszélgettünk - milyen lenne már? Gondoltam, ez is egy bug lehet, mert volt már egyszer egy ilyen eset, meg neten is olvasni olyan sztorikat, hogy eltűnnek matchek, holott nem is törölt egyik fél sem. Gondoltam, megkeresem Face-en. Nagy nehezen meg is találtam és írtam neki Messengeren.

Elsősorban a lányoktól kérdezném, hogy mennyire creepy így lestalkolni valakit? Ti hogy reagálnátok hasonló helyzetben?



2022. ápr. 11. 23:17
1 2
 1/14 anonim válasza:
Rossz ötlet. Én biztos letiltanálak a helyében. Hülye húzás nyomozgatni a másik ember után.
2022. ápr. 11. 23:21
 2/14 A kérdező kommentje:

Hát az biztos, hogy ha nem írok, akkor biztos, hogy sosem derül ki...

Akkor meg így is, úgy is elúszott. :/

2022. ápr. 11. 23:26
 3/14 anonim válasza:
Nem rossz ötlet. Ügyes vagy! Sosem tudod meg, ha nem próbálod meg. Így meg legalább tudod, hogy érdemtelen volt rád.
2022. ápr. 11. 23:36
 4/14 anonim válasza:
Amit az egyes mond igaz, de pont ez a lényeg, ha amit mondasz tényleg létezik 50% eséllyel bugos és 50% eséllyel meg törölt akkor tud még egyszer törölni vagy megmondani nem szeretne veled semmit (na és utána kell otthagyni ha ezt mondja és a nem válasz is erre válasz)
2022. ápr. 12. 00:34
 5/14 anonim válasza:

Azért ehhez nem kel nagy nyomozás. Simán belefér rákérdezni, hogy most végülis mi van, és ha elutasít, akkor meg békn hagyod.

Azért egy félig már megismert személy Fb-jelölését ne kategorizáljuk már a pszichopata gyilkos kategóriába...

2022. ápr. 12. 00:49
 6/14 anonim válasza:

Ha nem adta meg neked a facebookját, hanem te magadtól nyomoztad le, akkor igen, nagyon creepy. Valószínűleg azt írta, nem fog működni szia, és nem egy bug. Én tiltanálak abban a pillanatban, de pár napig biztos félnék, hogy a lakhelyemet is lenyomozod.

23/N

2022. ápr. 12. 00:50
 7/14 anonim válasza:
Iszonyú creepy vazge, megtalálni valakit az interneten, micsoda botrány, micsoda hátborzongató visszaélés... Na ugorjunk.
2022. ápr. 12. 05:57
 8/14 anonim válasza:
nem bug, hane bunkóság. Volt olyan match-om, aki beszélgetés, konkrétan gépelés közben bontotta a vonalat. 2 hétig sirtam utána. Lehet véletlenül nyomott rá, de valószinűbb, hogy inkább a macskáját választotta.
2022. ápr. 12. 08:49
 9/14 anonim válasza:
#8, te sem gondolod, hogy nem volt rajtad kívül legalább 49 matche, ugye? :'D Nem a macskáját választotta, hanem valakit, aki érdekesebb volt nálad.
2022. ápr. 12. 11:04
 10/14 anonim válasza:
#9 tudtad, hogy elég sok macska tinderezik?
2022. ápr. 12. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!