Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Huszonéves női beszélgetőpartn...

Huszonéves női beszélgetőpartnereket/barátokat keresek Budapestről és környékéről(?)

Figyelt kérdés
Kezdhetnénk beszélgetéssel, de kölcsönös szimpátia esetén én akár szívesen találkoznék és alakítanék ki barátságot lányokkal. Mostanában, amit szívesen csinálok: sétálás, sportolás. Légyszíves privát üzenetet írj. 27/F
2022. ápr. 14. 08:55
 1/3 anonim válasza:

Ez a "barátság lányokkal" sosem barátság... Ha nem dugás lenne a lényeg, mindegy lenne kivel barátkozol.

24L

2022. ápr. 14. 10:27
 2/3 Cubina válasza:

Én is azt akartam írni, amit az 1-es válaszoló.

Férfi és nő között nem létezik barátság.

Úgy kéne írni, hogy:


Tisztelt Hölgyeim!

27 éves férfi vagyok és szívesen ismerkednék korombéli hölgyekkel. 185 cm magas vagyok, 85 kiló, sportos, barna hajú és szemű. Kölcsönös szimpátia, közös érdeklődési kör és érzelmek esetén tartós kapcsolat is létrejöhet, de ez még a jövő zenéje. Egyelőre csak ismerkedni szeretnék, a többi majd jön magától.

Szeretek sétálni, sportolni, szeretem/nem szeretem az embereket/állatokat, zenét, művészetet, táncot, alkoholt, kábítószert, nyitott kapcsolatot, szeretek eljárni szórakozni/nem szeretek eljárni, otthon ülő vagyok.

. Foglalkozásom ez és ez... Sok szabadidőm van/nincs szabadidőm. Feltöltök egy mostani képet magamról, xy oldalon megtekinthető, de ezt elvárom a hölgytől is, akivel majd találkozom. Így nem kell elbújnom egy bokorba, ha meglátom, illetve a hölgyemény sem teszi ugyanezt.

Ha a bemutatkozásom megnyerte egy hozzám korban illő hölgy tetszését, privátban jobban megismerhet.

Várom a pozitív válaszokat.

Ha nem lett volna világos a leírásból, nőt keresek. Melegek kíméljenek. :)


Én ilyesmit írnék, ha férfi lennék, és biztos vagyok benne, hogy kapnék normális, értékes válaszokat. :)

Miért nem vagyok férfi???? :D

2022. ápr. 19. 06:34
 3/3 Cubina válasza:
Még az kimaradt, hogy Budapest vonzáskörzete, és a sok Hölgy helyett lehet használni a kisasszony, kishölgy, menyecske, leányzó megnevezést, hogy ne legyen olyan uncsi.
2022. ápr. 19. 06:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!