Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Véleményetekre vagyok kíváncsi...

Véleményetekre vagyok kíváncsi miért “zaklatok” ennyire valakit?Voltatok már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Van valaki aki tetszik és ismerem régóta.Tudom hol lakik és időnként le utazom abba a városba és sétálok egyet mert megnyugtat.(nem gyakran teszem)és valahol eljátszok a gondolattal milyen lenne ha pont látnám őt.Egyszer meg is történt de ő nem vett észre.Mosolyogtam de aztán frusztrált lettem.Miért csinálom ezt?Ez végülis zaklatásnak számít nem?Vagy csak hiányzik és ennyi az egész?Más csinált hasonlót?Jó érzés volt látni de ez beteges,nem?Mit gondoltok erről?

Mi vesz rá erre ha utánna félig meddig megbánom



2022. ápr. 20. 20:07
 1/10 anonim válasza:

Igen, ez már zaklatás. Ha egy városban laknál az illetővel, még védhető lenne a dolog, de így, hogy utazgatsz és a lakása előtt mászkálsz, az ijesztő.

Engem évekig követett így az idióta exem, a legváratlanabb pillanatokban bukkant fel az ablakom előtt vagy a buszmegállóban. Állj le.

2022. ápr. 20. 20:23
 2/10 anonim válasza:
Hasonlo helyzetben voltam en is, eleg beteges belattam igy abbahagytam. Ha találkozni akarsz vele irj ra es bszeld meg vele. Ha azt mondja jo akkor jo ha lekoptat hagyd a fenebe es felejtsd el. Sajnos a filmekben lévő pont bele futsz a masikba nem mukodik kb úgy ahogy az ember fejeben lejatszodik.
2022. ápr. 20. 20:23
 3/10 anonim válasza:
Ez elég durva. Olyan velem is előfordult, hogy olyankor mentem pl boltba, amikor összefuthatok valakivel és utólag visszagondolva ez is furcsa volt. De az, hogy elmenjek egy másik városba...
2022. ápr. 20. 20:29
 4/10 anonim válasza:
Kérdező, a legkomolyabban és legjobb indulattal mondom, hogy beszélgess pszichológussal.
2022. ápr. 20. 20:33
 5/10 anonim válasza:
Ez nem zaklatás. Akkor lenne az, ha tényleg keresnéd a másikat. A zaklatás az, ha a másikat ténylegesen zavarod és ezzel rosszat teszel neki, ha nem is gondolnád annak. De ezzel csak maganak teszel rosszat. Szóval ez max önzaklatás :D
2022. ápr. 20. 20:36
 6/10 anonim válasza:
Hasonló nekem is volt. Nyilván kicsit beteges, de ez van, a szerelem sok hülyeséget kihoz az emberből. Azzal, hogy ott sétálsz egyet, nem ártassz senkinek. Viszont te is tudod, hogy ez így nem vezet semmire. Benned van a remény, hátha látod, hátha történik valami. De megbánod, mert hülyeség amit csinálsz, értelme nincs, nem visz előre, nem történik semmi, maradsz egyedül a reményeddel továbbra is. Tisztában vagy te is vele, hogy nem kéne ezt csinálni, ezért gyötör bűntudat. Beszélj vele személyesen, vagy írj rá. Ha el is hajt, legalább letudod zárni és megoldódik az egész.
2022. ápr. 20. 20:41
 7/10 anonim válasza:

Enis gondoltam ilyesmire de igazabol nem csinalnam

Ilyenkor arra gondolok ha valaki utanam koslatna hogy érzném magam

Hát nem orulnek neki az biztos

2022. ápr. 20. 21:23
 8/10 anonim válasza:

Én egyszer rendszeresen mászkáltam egy utcában, ahol tudtam, hogy az egyik házban lakik egy nő, aki borzasztóan tetszett. De én azért mászkáltam, mert csak egyszer akartam látni, és akkor meg akartam volna szólítani. Ahhoz nem lett volna pofám, hogy becsöngessek hozzá, para is lett volna, szóval maradt ez a lehetőség... De soha nem sikerült összefutnom vele, úgyhogy föladtam, mostanában már max. véletlenül járok néha arra.


Szerintem ez rendben van. De ha azért mászkálsz valaki után, mert... magad sem tudod, megszólítani nem akarod, csak ott mereszted a szemed és fura gondolataid vannak, az nem oké. Ez alkalmas arra, hogy félelmet keltsen az illetőben, ha észreveszi. Állj le vele. És egyáltalán, keress magadnak valakit.

2022. ápr. 20. 22:56
 9/10 anonim válasza:
Függőség, amiről ki kellene talánod, hogy "midet" izgatja. Lehet az egód az, ami nem hagy nyugodni.
2022. ápr. 21. 09:20
 10/10 anonim válasza:

Szia!

Nekem a barátnőm csinálta(csinálja) és nem tudom hogy ez jó e,de szerintem nem. Nagyon kellemetlen lesz neked ha egyszer észrevesz és rájön. Ez az én véleményem de ez a te döntésed.

2022. ápr. 22. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!